همه اخبار و مقاله ها

سخنی با رئیس جمهور حقوقدان

نظارت شورای نگهبان بر انتخابات مجلس خبرگان رهبری، ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و مراجعه به آراء عمومی نص صریح اصل 99 قانون اساسی است؛ بنابراین جناب روحانی می دانند که مخالفت با آن، مخالفت با قانون اساسی است.

30 آبان 1398

روح هشتم در بازار نشر مصر حلول کرد

به گزارش خبرنگاران، انتشارات الدار العربی اخیراً کتاب روح هشتم را آماده انتشار نموده است که موضوع آن اشخاصی است که برای لحظاتی کوتاه وارد زندگی شخص می شوند و شناخت ما نسبت به آنها بسیار کم است، با این حال تاثیری که این اشخاص بر زندگی ما می گذارند بسیار...

30 آبان 1398

افشای ابعاد تازه ای از حمله تروریستی در هاله آلمان

دادستان کل فدرال آلمان ابعاد تازه ای از حمله تروریستی در شهر هاله را فاش نموده و از برنامه های عامل حمله برای قتل عام جمعی خبر داده است.

29 آبان 1398

نظر وزارت کشور و امام جمعه شیراز درباره هفته کوروش ، واکنش نماینده مردم شیراز را ببینید

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی درباره برگزاری هفته بزرگداشت کوروش توضیحاتی منتشر کرد.

29 آبان 1398

موضع گیری تازه روسیه نسبت به عملیات نظامی ترکیه در سوریه

ایرنا نوشت: وزیر امور خارجه روسیه بار دیگر ضمن هشدار به تفرقه افکنی آمریکا در سوریه میان گروه های کرد و عرب گفت: نگرانی های ترکیه در شمال سوریه باید از طریق گفت وگو میان آنکارا و دمشق حل و فصل شود.

28 آبان 1398

رمزگشایی از یک جنایت با افشای راز پنهانی همسر

با گذشت بیش از یک سال از مرگ مرموز مرد ورزشکار که جسدش در مرکز زباله های پردیس کشف شده بود همسر او و مردی میانسال به اتهام قتل بازداشت شدند.

27 آبان 1398

اتیوپی: مصر در موضوع سد النهضه از خطوط قرمز عبور کرد

دولت اتیوپی امروز تأکید کرد که پیشنهاد مصر درباره سد النهضه عبور از خطوط قرمز است.

27 آبان 1398

قارچ بخورید؛ سرطان نگیرید

کسانی که هفته ای یک یا دو بار قارچ می خورند، 8 ٪ کمتر خطر ابتلا به آنکولوژی دارند. دانشمندان تأکید می کنند که حتی مصرف اندک قارچ ها در رژیم غذایی، مزایای ملموس برای سلامتی انسان در آینده به همراه خواهد داشت.

25 آبان 1398

17 هزار مجسمه؛ درد مهاجرت&hellip ، تصاویر

یک تیم هنری سوئدی برای ایجاد یک سازه جدید 17 هزار مجسمه متفاوت از هم ساختند.

25 آبان 1398

وعده های شور برای نجاتشورابیل، مطالعه پروژه ای که درحال اجرا است

خبرنگاران، گروه استان ها- ونوس بهنود: طی هفته های گذشته پای مشاوران کانادایی برای احیای دریاچه شورابیل به اردبیل باز شده است. مشاورانی که با مجموعه عوامل شهرداری و استانداری اردبیل پشت درهای بسته جلسه گذاشتند و به خبرنگاران اجازه داده نشد در جلسه آنالیز...

24 آبان 1398

رایزنی سفیر ایران با نخست وزیر موریتانی

سفیر ایران در موریتانی با نخست وزیر این کشور دیدار و رایزنی کرد .

24 آبان 1398

شاهنامه خوانی در کافه های پهنه رودکی از امروز

فاطمه عسگری نیا خبرنگار: مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 11 از اجرای ویژه برنامه شاهنامه خوانی به مناسبت گرامیداشت هفته تهران در کافه های پهنه رودکی اطلاع داد.

24 آبان 1398

حضور دالغا در برج میلاد قطعی شد، اجرا با خواننده جدید

چنگیز مهدی پور سرپرست گروه موسیقی آذربایجانی دالغا در مصاحبه با خبرنگاران گفت: طبق آخرین برنامه ریزی هایی که انجام شده گروه موسیقی دالغا 29 دی ماه سال جاری تازه ترین کنسرت خود را به خوانندگی ودود موذن برگزار می نماید. این خواننده به تازگی همکاری خود را...

24 آبان 1398

تاثیر منفی ابتلا به مالاریا در دوران بارداری بر حافظه کودک

به گزارش خبرنگاران، دانشمندان در پژوهش های خود دریافته اند که ابتلا مادر به مالاریا در طول دوران بارداری ممکن است بر روی یادگیری و حافظه بچه ها متولد شده تاثیر منفی بگذارد.

23 آبان 1398

این خانواده رکورددار جایزه نوبل است

روزنامه همشهری: ماریا سالومیا اسلودوسکا، ملقب به ماری کوری یکی از بنام ترین فیزیک دانان و شیمی دانان دنیا است که به طور حتم درباره کشفیات و خدماتش بسیار شنیده و خوانده اید. حتما می دانید که همسرش، پیر کوری نیز یک فیزیک دان برجسته بود که او هم برنده نوبل...

23 آبان 1398

حکومت آینده افغانستان ائتلافی است، نکات دیدار طالبان و خلیلزاد

خبرنگاران، گروه بین الملل- عبدالحمید بیاتی: هفته گذشته افغانستان صحنه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بود. این انتخابات بعد از چند بار تعویق و تهدیدهای گسترده طالبان سرانجام برگزار گشت اما مشارکت مردم در این فرایند سیاسی بسیار پائین بود.

23 آبان 1398

دبیرکل سازمان ملل خواهان خویشتنداری طرف ها در شمال شرقی سوریه شد

دبیرکل سازمان ملل متحد از ترکیه و نیروهای کُرد متحد آمریکا در شمال شرقی سوریه خواست که از خود خویشتنداری نشان دهند و امنیت غیرنظامیان را تضمین نمایند.

23 آبان 1398

دادگاه محسن لرستانی برگزار گردید

جلسه رسیدگی به پرونده محسن لرستانی در شعبه 28 دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار گردید.

22 آبان 1398

شمشیربازان اسلحه سابر به مرحله حذفی راه یافتند

به گزارش خبرنگاران، مسابقات شمشیربازی قهرمانی دنیا امروز دوشنبه در مسکو روسیه شروع شد.

22 آبان 1398

ضرورت حفاظت از قلمروی خرس قهوه ای در آذربایجان شرقی

خرس قهوه ای بزرگ جثه ترین گوشتخوار ایران و گونه در معرض تهدید در سطح جهان است که دامنه کوه های سهند و جنگل های ارسباران آذربایجان شرقی، زیستگاه اصلی آن در ایران محسوب می شوند و حفظ قلمروی آن به عنوان یک میراث طبیعی، ضرورتی غیرقابل اغماض است.

22 آبان 1398
تعداد: (153)