سلامتی و پزشکی

معاینه فنی تاکسی های پایتخت رایگان شد خبرنگاران

معاون شهرداری تهران از رایگان شدن هزینه مراجعه اول معاینه فنی خودرو های تاکسی شهر تهران در مراکز معاینه فنی منتخب طی سال آینده اطلاع داد.

24 فروردین 1400

انجام بیش از 301 هزار مورد بازرسی در طرح تشدید نظارت بهداشتی

مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از انجام 301 هزار و 693 مورد بازرسی بهداشتی تا 3 فروردین 1400 اطلاع داد.

22 فروردین 1400

خبرنگاران فرماندار: 476 واحد مسکونی در مریوان باید تعمیر و بازسازی گردد

سنندج- خبرنگاران- فرماندار مریوان گفت: براساس ارزیابی های اجرا شده، 476 واحد مسکونی روستایی و شهری این شهرستان، که بر اثر زلزله دچار آسیب شده است، باید تعمیر و بازسازی گردد.

21 فروردین 1400

تولید ایران خودرو از نیم میلیون دستگاه گذشت

گروه صنعتی ایران خودرو پیروز شد، با همت مجموعه کارکنان و همیاری سازندگان زنجیره تامین، اهداف خود در سال جهش تولید را محقق کند.

20 فروردین 1400

صادرات در سال 1400 به مازاد نیاز داخل منوط نشود

رئیس اتاق اهواز تولید را پیش ران صادرات می داند و در عین حال تاکید دارد برای توسعه صادرات به یک استراتژی ویژه نیاز است که سهم صادرات را از هر تولیدی مشخص کند نه اینکه صادرات را به مازاد نیاز داخل منوط کنیم.

20 فروردین 1400

واکنش سفارت ایران در افغانستان درباره حمله به خودروی شخصی یک کارمند کنسولی

تهران (پانا) - سفارت ایران در افغانستان در بیانیه ای، درخصوص حادثه حمله به خودروی شخصی یکی از همکاران بخش کنسولی این نمایندگی توضیحاتی را ارائه کرد.

16 فروردین 1400

نماینده ساری: عادی انگاری کرونا در نوروز مردود است

یک عضو مجمع نمایندگان استان مازندران با بیان اینکه همه ما پیرو تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم، گفت: عادی انگاری کرونا در زمانی که نزدیک نوروز هستیم از نظر ما مرود است.

15 فروردین 1400

آمار کرونا در ایران 26 اسفند ، تعداد فوتی های کرونا دو رقمی شد

به گزارش خبرنگاران، سیماسادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 26 اسفند 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 8 هزار و 380 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 889 نفر از آنها بستری شدند.

14 فروردین 1400

برای پیک احتمالی کرونا آماده ایم اما مردم رعایت نمایند

مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه از آمادگی کامل برای شیوع احتمالی پیک بیماری کرونا اطلاع داد و گفت: مهمترین نکته همکاری مردم و رعایت کامل همه پروتکل های بهداشتی است.

13 فروردین 1400

ظریف، مدیران و کارکنان وزارت امور خارجه خون اهدا کردند خبرنگاران

وزیر امور خارجه به همراه مدیران و کارکنان این وزارتخانه امروز همزمان با ماه رجب و میلاد حضرت امام جواد (ع) خون اهدا کردند.

13 فروردین 1400

راه اندازی مراکز مشاوره کمیته امداد گامی در جهت توانمندسازی مددجویان

رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره با اشاره به راه اندازی مراکز مشاوره برای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد گفت: ارائه خدمات مشاوره موجب پایداری خانواده ها و تقویت توانمندسازی مددجویان خواهد شد.

13 فروردین 1400

91 درصد مبتلایان به کرونا در روسیه درمان شده اند

در حالی که برای پنجمین روز متوالی موارد جدید آلودگی به ویروس کرونا در روسیه کمتر از 10 هزار نفر است، تعداد کل مبتلایان به کووید-19 در این کشور به 4 میلیون و 380 نفر رسیده که 91 درصد این افراد بهبود یافته اند.

12 فروردین 1400

آمادگی ایسپای گیلان برای انجام نظرسنجی های انتخاباتی

خبرنگاران/گیلان رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان از آمادگی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) شعبه استان برای انجام نظرسنجی انتخاباتی خبر داد.

8 فروردین 1400

خبرنگاران 74 تن در شاهرود به ویروس کرونا دچار شدند

شاهرود - خبرنگاران - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از شناسایی 74 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان های شاهرود و میامی در 48 ساعت گذشته اطلاع داد.

3 فروردین 1400

کشته شدن 3 غیر نظامی بر اثر انفجار در شرق سوریه

انفجار یک دستگاه موتور سیکلت بمب گذاری شده در اطراف دیرالزور واقع در شرق سوریه به کشته شدن سه شهروند غیرنظامی سوری از جمله یک کودک منجر شد.

1 فروردین 1400

700 عنوان محتوای الکترونیکی دروس رشته های علوم پزشکی تهیه شد

بیش از 700 عنوان محتوای الکترونیکی از دروس رشته های گروه علوم پزشکی بر روی سامانه آرمان دانشگاه علوم پزشکی مجازی نهاده شد.

30 اسفند 1399

(ویدئو) اولین پای مصنوعی جهان برای یک کوالا

یک کوالا در شرق استرالیا اولین پای مصنوعی جهان را دریافت کرده است که مخصوص حیوانات کسیه دار طراحی شده است.

29 اسفند 1399

طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در مجلس کلید خورد، ناکارآمدی مدیریتی شرکت آبفای کشور منجر به این اتفاق شد

نماینده تهران در مجلس گفت: سوءمدیریت در مدیریت منابع انسانی و منابع آب به معنای نبود آب شرب پایدار بعضی شهر ها و روستا ها در نزدیکی رودخانه های عظیم، بی عدالتی در پرداخت حقوق و دستمزد و مسئولیت گریزی و جوابگو نبودن شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این حوادث...

24 اسفند 1399

افزایش مراجعات سرپایی کرونا در بعضی بیمارستان های پایتخت

معاون درمان ستاد کرونای تهران گفت: فرایند بیماری کرونا در تهران از حالت نزولی خارج شده و آمار مراجعه بیماران سرپایی در چند روز اخیر به بعضی از بیمارستان ها افزایش یافته؛ به طوری که نگرانی هایی نسبت به بروز موج چهارم بیماری در پایتخت را ایجاد نموده است.

23 اسفند 1399

گرمابه هایی که از خاطر شهر شسته شد

تهران (پانا) - اگر دهه شصتی هم باشید حتماً حمام های عمومی یادتان مانده است؛ حوضچه هایی که دور آن می نشستیم و دلاک هایی که با کیسه پوست مان را می کندند و با لیف نوازش مان می دادند.

22 اسفند 1399
تعداد: (302)