کسب و کار

اهمال در تصمیم 5 هزار میلیاردی

با افزایش حجم گردش مالی سایت های داخلی برای معاملات رمرارزها، نگرانی ها برای امکان سوءاستفاده گسترده از اعتماد مردم بیشتر شده تا مجلس از بانک مرکزی بخواهد به شلختگی در این حوزه سرانجام دهد.

18 خرداد 1400

قیمت دلار در صرافی ملی دوشنبه ششم اردیبهشت 1400

صرافی ملی برای سومین روز متوالی نرخ دلار و یورو را ثابت نگه داشت. هر اسکناس دلار به قیمت 23 هزار و 333 تومان امروز دوشنبه ششم اردیبهشت فروخته می گردد.

10 خرداد 1400

شدت کرونا در 17 کسب و کار

هر سال مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی پایش اصل 44 مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی ایران، پایشی پیرامون محیط کسب و کار انجام می دهد. به دنبال شیوع ویروس کووید-19، این مرکز به بررسی اثرات این ویروس بر محیط کسب و کار بر مبنای 17رشته فعالیت اقتصادی پرداخته است. آخرین...

10 خرداد 1400

پیدا کنید پرتقال فروش را؛ چه کسی جوابگوی فاسد شدن چندین هزارتن میوه است؟

چندین هزار تن میوه تنظیم بازاری شب عید به دلیل عرضه نشدن به بازار در انبارها فاسد شده اند و با وجود اینکه رئیس نظام صنفی کشاورزی معتقد است همه مسئولیت های بعد از فراوری یعنی عرضه و فروش و ... با وزارت صمت است اما رئیس اتاق اصناف می گوید دپوی مقداری میوه...

3 خرداد 1400

جریمه اپل از سوی اتحادیه اروپا به 10 درصد درآمد جهانی آن می رسد

تسنیم: به گزارش راشاتودی، به گفته رسانه ها، سازمان های تنظیم کننده مقررات اتحادیه اروپا قرار است هفته جاری اپل را متهم به انجام رفتارهای ضد رقابتی کنند.

31 اردیبهشت 1400

خبرنگاران سلامت و زندگی روزمره کارگران در دوران کرونا، دچار چالش شده است

تهران- خبرنگاران- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در شرایط شوک ناشی از کووید 19، نه تنها سلامت جان کارگران و خانواده های آنها بلکه زندگی روزمره آنها به شدت دچار چالش و بحران شده است.

31 اردیبهشت 1400

معرفی 638 پرونده تخلف از واحدهای صنفی در تایباد

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد گفت: در سال گذشته 6478 مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان انجام شد که 638 مورد تخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

30 اردیبهشت 1400

جلسه مهم بورسی فردا چه تاثیری دارد؟

به گزارش خبرنگاران، در جریان معاملات پنجم اردیبهشت ماه 1400 شاخص کل بورس فرایند نزولی را در پیش گرفت و بسیاری از نمادهای شاخص ساز تاثیری منفی بر شاخص کل داشتند.

26 اردیبهشت 1400

خسارت اصناف از دوره جدید تعطیلی اجباری چقدر است؟

بیش از یک سال از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور می گذرد و در این مدت بخش اعظمی از کسب وکارهای خرد، کارگاه های کوچک و مشاغل و صنوف خدماتی دچار آسیب شده اند. عدم هماهنگی در تأمین و توزیع واکسن و مدیریت ناصحیح باعث شده تا ایران در زمره کشورهایی قرار گیرد که...

19 اردیبهشت 1400

میدان سیبلس و ساختمان حیرت انگیز شهرداری در مادرید

شاید زیباترین میدان در بین میادین عظیم شهر مادرید را بتوان میدان سیبِلس دانست. متأسفانه این میدان ترافیک بسیار بالایی دارد، اما ساختمان های باشکوهی که آن را احاطه نموده اند چیزی نیستند که بتوان به سادگی از دست داد.

16 اردیبهشت 1400

خبرهای نگران کننده زالی درباره کرونا، آماده باش کامل مراکز نقاهتگاهی

خبرنگاران : فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: تست پی سی آر 50 درصد مراجعان در تهران مثبت می گردد.

14 اردیبهشت 1400

جوانان تحصیل نموده، ابزار جاسوسی عربستان از مخالفان

رژیم آل سعود برای سرکوب مخالفان و منتقدان داخلی و خارجی اقدامات جاسوسی زیادی را انجام می دهد که برای این اقدامات از جوانان تحصیل نموده سعودی استفاده می نماید.

5 اردیبهشت 1400

قاسمپور با تمجید از رقیب: با یک شکست کشتی برای من تمام نشده است

به گزارش خبرنگاران، روز 19 اسفندماه سال گذشته بود که یکی از مهمترین پیکارهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بین دو مدعی با تجربه و عنواندار برگزار گردید. مصافی که طی آن حسن یزدانی قهرمان دنیا و المپیک به مصاف کامران قاسمپور یکی از مدعیان اصلی وزن 86 کیلوگرم...

23 فروردین 1400

انجام بیش از 301 هزار مورد بازرسی در طرح تشدید نظارت بهداشتی

مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از انجام 301 هزار و 693 مورد بازرسی بهداشتی تا 3 فروردین 1400 اطلاع داد.

22 فروردین 1400

تولید ایران خودرو از نیم میلیون دستگاه گذشت

گروه صنعتی ایران خودرو پیروز شد، با همت مجموعه کارکنان و همیاری سازندگان زنجیره تامین، اهداف خود در سال جهش تولید را محقق کند.

20 فروردین 1400

زمین گلف 100 ساله در کنار اهرام ثلاثه مصر

با شنیدن کلمه زمین گلف ذهن ما به دوران زیبایی در روز های سیاه و سفید برمی گردد، جایی که مهارت و ظرافت در تعاملات دخیل بود و گلف به عنوان یک ورزش گران قیمت و ویژه طبقه مرفه شناخته می شد، اما این ورزش از 100 سال پیش در مصر شناخته شده بود.

19 فروردین 1400

چگونه از هک شدن ایمیل خود جلوگیری کنیم؟

به همین دلیل، چندی پیش، غول فناوری اپل از رفع کردن نقص های آزار دهنده در سیستم عامل آی او اس و رفع چالش های دیگری در به روزرسانی سیستم آندروید خبر داد، بدین ترتیب می توان گفت که به روزرسانی مداوم دستگاه ها یک نیاز اساسی برای جلوگیری از هک شدن است....

18 فروردین 1400

بلیت های هواپیمایی در نوروز با همان نرخ مصوب آبان به فروش می رسد، افزایش قیمت نوروزی نداریم

خبرنگاران- سخنگوی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه بلیت هواپیما برای نوروز گران نشده است، گفت: سازمان هواپیمایی با فروش بلیت هواپیما در سقف نرخ مصوب موافقت نموده و اقدام شرکت های هواپیمایی مصداق گران فروشی نیست.

17 فروردین 1400

موافقت وزارت خارجه آمریکا با نخستین قرارداد فروش تسلیحات در دولت بایدن

وزارت خارجه آمریکا با نخستین قرارداد فروش تسلیحات در دولت بایدن موافقت نموده است.

16 فروردین 1400

واکنش سفارت ایران در افغانستان درباره حمله به خودروی شخصی یک کارمند کنسولی

تهران (پانا) - سفارت ایران در افغانستان در بیانیه ای، درخصوص حادثه حمله به خودروی شخصی یکی از همکاران بخش کنسولی این نمایندگی توضیحاتی را ارائه کرد.

16 فروردین 1400
تعداد: (144)