اخبار سیاسی

سرلشکر باقری: انتخاب اهداف رزمایش پیامبر اعظم (ص) 15 در عمق 1800 کیلومتری اقیانوس هند معنادار است

سرلشکر باقری انتخاب اهدافی در فاصله بیش از 1800 کیلومتر در دریای عمان و اقیانوس هند را در رزمایش پیامبر اعظم (ص) 15 معنادار خواند و گفت:چنانچه هر متخاصمی نیت سوئی نسبت به کشور ما داشته باشد، در کمترین زمان مورد تهاجم قرار می گیرد.

28 دی 1399

استراتژی واضحی برای حل&zwnj و فصل بحران سوریه وجود ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، ایمن الصفدی وزیر خارجه اردن در سخنانی جدیدترین مواضع این کشور در قبال بحران سوریه را اعلام نمود. وی در این خصوص گفت: در حال حاضر هیچ استراتژی واضحی برای حل و فصل بحران سوریه دیده نمی گردد.

18 دی 1399

چین از منشا کرونا بودن شانه خالی کرد

خبرنگاران : چین اخیرا دو کشور هند و پاکستان را به دلیل همه گیر شدن بیماری کووید-19 سرزنش نموده است و با این کار، خود را از این اتهام که گزارش ها نشان داده بودند شهر ووهان چین مرکز شیوع بیماری کووید-19 بوده، تبرئه نموده...

17 دی 1399

رایزنی اقتصادی واعظی با وزیر خزانه داری ترکیه

خبرنگاران : رئیس دفتر رئیس جمهور در تماس تلفنی با لطفی الوان وزیر جدید دارایی و خزانه داریی ترکیه، روابط ایران و ترکیه به عنوان دو کشور دوست و همسایه را خوب توصیف و بر توسعه بیش از پیش روابط در زمینه همکاری های اقتصادی...

11 دی 1399

فوتسال تا مستقل نشود این بلاها سرش می آید، واکنش به حذف کمیته فنی

حسین شمس در تبادل نظر با خبرنگاران، با اشاره به نامشخص بودن زمان آغاز لیگ برتر فوتسال گفت: جای تعجب دارد که در سازمان های عریض و طویلی همچون وزارت ورزش و وزارت بهداشت که می بینند چه اتفاقاتی می افتد، مجوز صدور آغاز لیگ برتر فوتسال را صادر نمی نمایند. تقریباً...

8 دی 1399

کرونا در اروپا، از گسترش ویروس انگلیسی در کشورها تا اعزام ارتش به مرزهای فرانسه برای مدیریت ترافیک کامیون ها

جدیدترین اخبار کرونا در اروپا از کشف مواردی از ویروس جهش یافته کرونای انگلیسی در بعضی کشورهای اروپایی خبر می دهد.

7 دی 1399

تصویب مقررات برای حل مشکل تبلیغات نامتناسب در اپلیکیشن ها

مرکز ملی فضای مجازی برای حل مشکل تبلیغات نامناسب در اپلیکیشن ها برای بچه ها و نوجوانان، پالایش تبلیغات گوگل ادموب و تصویب مقررات در زمینه مسئولیت حقوقی تبلیغات با رده سنی را در نظر گرفت.

6 دی 1399

دومین ملاقات محرمانه رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با طالبان در قطر

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در دومین ملاقات محرمانه خویش با اعضای دفتر سیاسی طالبان در قطر بر کاهش فوری خشونت ها تاکید نمود.

6 دی 1399

اعطای نشان درجه یک هنری به مهرداد اسکویی

مهرداد اسکویی، مستندساز شناخته شده سینمای ایران، گواهینامه درجه یک هنری گرفت.

6 دی 1399

خبرنگاران رییس صمت: معادن کرمان 3500میلیارد تومان به خزانه واریز کردند

کرمان - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان کرمان گفت: امسال این استان سه هزار و 500 میلیارد تومان از محل ظرفیت معادن به خزانه واریز کرده اما سهم استان تا به امروز به میزان واریزی برگشت نشده است.

5 دی 1399

رازهای ترور کندی 57 سال بعد؛ حبس اطلاعات به بهانه امنیت ملی

دولت آمریکا که از دیگر کشورها به خاطر نداشتن آزادی اطلاعات ایراد می گیرد، 57 سال بعد از ترور جان اف کندی هنوز هم جزئیات زیادی درباره این حادثه را از مردم جهان مخفی نگاه داشته است.

5 دی 1399

استقلال و حاکمیت خود را فدای آمریکا نکنید

وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با همتای سوئدی خود، ضمن انتفاد از ناتوانی کشور های اروپایی در عمل به تعهدات خود در برجام، به دولت سوئد توصیه کرد که استقلال و حاکمیت خود را قربانی سیاست های زورگویانه و ظالمانه آمریکا نکند.

4 دی 1399

برای بیماران کرونایی بلیت هواپیما و قطار صادر نمی شود

تهران (پانا) - معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت که هم اکنون برای هیچ کدام از بیماران کرونایی بلیت هواپیما و قطار صادر نمی شود.

2 دی 1399

دولت اتیوپی از پیروزی در منطقه تیگرای خبر می دهد

دولت اتیوپی گفت انتظار دارد یک پیروزی سریع در درگیری دائم با مسئولان منطقه تیگرای به دست آورد زیرا تا به امروز کنترل چندین روستا را در این منطقه به دست گرفته است.

30 آذر 1399

بایدن: آمریکا 39 روز دیگر به توافقنامه آب و هوایی پاریس بازمی&zwnjگرد

نامز دموکراتِ مدعی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 امروز در پیامی اظهار داشت: آمریکا 39 روز دیگر به توافقنامه آب و هوایی پاریس بازمی‌گرد.

28 آذر 1399

وزیر کشور خطاب به فرمانداران: درباره کرونا به هیچ وجه آمارسازی نکنید

تهران (پانا) - فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا خطاب به فرمانداران گفت درباره کرونا به هیچ وجه آمارسازی نکنید، چراکه براساس آمارهای شما وزارت بهداشت تصمیم گیری می نماید.

26 آذر 1399

نخست وزیر بحرین درگذشت، اعلام یک هفته عزای عمومی

خبرگزاری خبرنگاران- دیوان پادشاهی بحرین امروز چهارشنبه از درگذشت نخست وزیر این کشور خبر داد.

26 آذر 1399

اعداد مهم در دوران ریاست جمهوری ترامپ

روزنامه گاردین با ارائه برخی آمار و ارقام، با نگاهی متفاوت عملکرد 4 ساله دونالد ترامپ در کاخ سفید را مورد انتقاد قرار داد.

19 آذر 1399

برای فرار از رنج و ناراحتی، حواس مان را پرت می کنیم

به گزارش خبرنگاران، آیا تا به امروز هنگام بازی کردن به بچه ها توجه کرده اید؟ آن ها حتی صدای شما را هم نمی شنوند! چنان غرق در بازی می شوند که هر چیز دیگری در دنیا را در آن لحظات فراموش می کنند. وقتی مشغول مطالعه یک کتاب جذاب هستید، هیچ صدایی را نمی شنوید؛...

16 آذر 1399

20 سال از شروع زندگی انسانی در ایستگاه فضایی بین المللی گذشت

درست 20 سال پیش بود که فضانوردانی که در روز هالووین با یک موشک سایوز روسی از پایگاه فضایی بایکونور قزاقستان به فضا پرتاب شده بودند، برای نخستین بار گام در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) گذاشتند و با شروع عصر تازه ای در مأموریت های فضایی، تاریخ ساز شدند.

11 آذر 1399
تعداد: (249)