نتایج وحشتناک جستجوی اجساد بچه ها بومی در امریکا!

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، ایالات متحده با پیروی از کانادا، به جستجوی اجساد بچه ها بومی در مدارس شبانه روزی پرداخته که در جریان آن، نتایج وحشتناکی را همچون کانادا منتشر نموده است.

نتایج وحشتناک جستجوی اجساد بچه ها بومی در امریکا!

به گزارش خبرنگاران ، حدود 500 گور متعلق به بچه ها بومی در مدارس شبانه روزی سراسر کشور پیدا شده و احتمالاً هزاران گور دیگر هم هست که هنوز پیدا نشده است.

narcity به نقل از Associated Press آورده است: این گورها در مدارسی پیدا شد که در آن بچه ها بومی تحت فشار قرار می گرفتند تا شبیه به جامعه سفیدپوست شوند و این درست طبق سیاست هایی است که کانادا برای چندین دهه در مدارس شبانه روزی استفاده می کرد.

همچون کانادا، یافته ها نشان می دهد که بعضی از بچه ها هرگز از آن مدارس به خانه هایشان برنگشتند!

دولت ایالات متحده روز چهارشنبه گزارش مفصلی منتشر کرد که در آن نام 53 مدرسه مختلف را که گورهای علامت گذاری شده و بدون علامت در آنها یافت شده، ارائه داده است.

بر اساس این گزارش، بین سال های 1819 تا 1969، ایالات متحده 408 مدرسه شبانه روزی را در 37 استان یا قلمرو آن موقع اداره می کرد که از این تعداد 21 مدرسه در آلاسکا و هفت مدرسه در هاوایی بودند.

این گزارش تأیید کرد که ایالات متحده مستقیماً بچه ها سرخپوست آمریکایی، بومیان آلاسکا و بومیان هاوایی را در پی سیاست یکسان سازی فرهنگی که همزمان با سلب مالکیت ارضی سرخپوستان آمریکای شمالی بود، هدف قرار داد.

انتظار می رود با ادامه تحقیقات، تعداد گورهای پیدا شده افزایش یابد.

بر اساس یافته های این گزارش، نام این بچه ها تغییر نموده و اسامی انگلیسی به آنها داده شده بود. موهایشان کوتاه می شد و اجازه صحبت به زبان بومی و یا عمل کردن بر اساس دینشان را نداشتند و مجبور بودند تا آموزش های نظامی ببینند.

این گزارش نشان داد که برنامه درسی مدرسه شامل بسیاری از کارهای یدی مانند آجرسازی، پخت و پز، پرورش دام، آبیاری و کار در سیستم راه آهن بوده است.

بر اساس این گزارش، علاوه بر همه اینها، بچه ها مورد رفتارهای ظالمانه ای مانند شلاق و سیلی خوردن، گرسنگی کشیدن و دستبند زدن به آنها قرار می گرفتند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 30 تیر 1401 بروزرسانی: 30 تیر 1401 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1746

به "نتایج وحشتناک جستجوی اجساد بچه ها بومی در امریکا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج وحشتناک جستجوی اجساد بچه ها بومی در امریکا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید