تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، عضو هیئت رئیسه مجلس از تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی اطلاع داد.

تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، روح الله متفکر آزاد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با بیان اینکه طرحی در مجلس در گذشته کار شد که در آن طرح انواع قراردادها و نیرو های شرکتی را پیگیر بودیم و به جاهای خوبی رسیده بودیم گفت: با تغییر دولت، خود دولت این موضوع را آنالیز می نماید و تا 40 روز لایحه دولت برای ساماندهی نیرو های شرکتی و قرارداد ها حل می گردد.

وی با گرامی داشت روز شعر و ادب فارسی و درگذشت شهریار گفت: شهریار از قله های شعر و ادب فارسی و ترکی است.

وی افزود: بعضی ها می گویند شهریار از حافظ و سعدی اقتباس می نمایند اما شهریار همتراز و گاهاً برتر از بسیاری از شعرا است.

روح الله متفکر آزاد تاکید نمود: اینکه بگوییم نمایندگان با یکدیگر مشکل دارند اینگونه نیست و نمایندگان کاملا باهم هماهنگی دارند ، اختلاف سلیقه وجود دارد ولی هماهنگ هستیم و نسبت به مسائل تبریز همگی پیگیر هستیم و موضوعات تقسیم بندی می گردد.

وی گفت: مدیرانی که می خواهند کار انجام گردد باید مستمر از تهران پیگیر شوند و از یاری ما هم استفاده نمایند.

متفکرآزاد اظهارداشت: بعضی مواقع مدیران به جای اینکه وظایف خودرا پیگیر شوند وظایف خود را به نماینده محول می نمایند.

وی با بیان اینکه اینکه بگوییم جلسات خروجی ندارد درست نیست گفت: 70 تا 80 درصد موضوعات مطرح شده در جلسات از قبل پیگیری شده و گاهاً نتیجه گرفته ایم.

نماینده مردم تبریز در مجلس افزود: با رعایت فاصله زمانی مناسب و پیگیری موضوعات می توانیم مسائل را حل و فصل کنیم.

روح الله متفکر آزاد اظهارداشت: بنده موضع گیری در خصوص جدا شدن و نشدن نمی کنم و در نامه امضا شده هم گفتم باید کار کارشناسی انجام گردد و موضوع حریم تبریز باید در زمان مناسب آنالیز می شد، اما این مسائل به موقع حل نشده است.

وی توضیح داد: براساس قانون ماده 2 و 12 بعضی معتقدند این بخش شدن موجب انسداد در تبریز شده است، نمی دانیم در پشت پرده چه اتفاقاتی انجام می گردد، باید با احتیاط برخورد کرد و نباید اینگونه باشد که تقابلی بین مردم ایجاد گردد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو ادامه داد: در بعضی شهر ها خانه ملت وجود دارد اما در تبریز این خانه ملت وجود ندارد و دفاتر نمایندگان در یکجا نیست.

وی افزود: با همکاری شهرداری می توانیم خانه ملت را ایجاد کنیم و هماهنگی ها را توسعه دهیم.

متفکرآزاد گفت: هماهنگی فقط میان نمایندگان تبریز نیست. در استان هم برای توسعه شهرستان ها یاری می کنیم اگر این شهرستان پیشرفت کند استان ما پیشرفت می نماید.

وی افزود: در بودجه 1400 اقدامات خوبی برای تبریز انجام شد. 95 درصد مصوبات بودجه با امضای تمام نمایندگان تبریز پیگیری شده است.

متفکرآزاد تاکید نمود: رینگ آبی تبریز اگر اجرایی گردد عدالت در توزیع هماهنگ آب ایجاد خواهد شد.

وی با تبریک عضویت ایران در پیمان شانگ های گفت: نیمی از مردم دنیا در این پیمان عضو هستند. این پیمان باعث تقویت تجارت منطقه ای ما خواهد شد و صرفاً نگاه شرق گرایانه ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1439

به "تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیم لایحه دولت به مجلس، برای ساماندهی نیروهای شرکتی و قراردادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید