اخبار صنعت

احضار یکی از دستیاران فکری به نهاد های نظارتی

یکی از مربیان استقلال به دلیل حضور هانی نموده در تمرینات این تیم به نهاد های نظارتی احضار شد.

12 اسفند 1399

سهم 5 درصدی بیضا و سپیدان از اعتبارات عمرانی فارس

خبرنگاران/فارس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با بیان اینکه سهم اعتبارات عمرانی بیضا و سپیدان از میانگین شهرستان های استان بیشتر است، از تخصیص 5 درصد اعتبارات عمرانی فارس به این دو شهرستان اطلاع داد.

10 اسفند 1399

بارش برف و باران در برخی مناطق کشور، کولاک برف در ارتفاعات

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در برخی مناطق کشور خبر داد و گفت: پیامد ورود سامانه بارشی جدید به کشور بارش برف و باران، وزش باد شدید و در ارتفاعات کولاک برف است.

9 اسفند 1399

مسمومیت 197 نفر با گاز CO، جان باختن 7 نفر

سخنگوی سازمان اورژانس کشور به ارائه گزارشی از میزان مسمومیت با co طی 72 ساعت گذشته در سطح کشور پرداخت.

3 اسفند 1399

قم؛ نگین انگشتر ایران

شهر ملی انگشتر ! این عنوانی است که همین چند روز پیش در جریان برگزاری شورای راهبردی انتخاب شهرها و روستاهای ملی ، با امضای علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به شهر قم رسید؛ عنوانی که به واسطه ظرفیت های مثال زدنی شهر قم در صنعت انگشتر...

30 بهمن 1399

هشدار سفارت ایران به مسافران عمان

سفارت ایران در عمان در بیانیه ای خطاب به افرادی که قصد مسافرت، اقامت یا تجارت در عمان را دارند، تاکید نمود از مراجعه به افراد ناشناس و نامطمئن و نامرتبط برای اخذ اطلاعات و یا مشاوره و یا یاری اداری، خودداری نمایند.

28 بهمن 1399

خبرنگاران سال جاری 450 میلیارد ریال کالای قاچاق در گلستان کشف شد

گنبدکاووس - خبرنگاران - دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گلستان گفت که از ابتدای سال جاری تا به امروز 450 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق توسط 9 دستگاه و نهاد متولی در استان کشف شد که 30 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل...

26 بهمن 1399

افزایش دمای هوا در اغلب مناطق کشور، احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات البرز

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در ارتفاعات البرز و جاده های کوهستانی منتهی به آن احتمال رخداد سقوط بهمن وجود دارد.

26 بهمن 1399

نشت یابی شبکه گاز ایلام در حال اجراست

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: به منظور جلوگیری از هدررفت منابع و تامین مستمر گاز مشترکان، طرح نشت یابی در سطح معابر، خطوط انتقال تغذیه و شبکه و انشعابات این استان هم اکنون در حال اجراست.

25 بهمن 1399

نامش یاد آور روزهای پهلوانی و قهرمانی ست

خبرگزاری خبرنگاران-چهارشنبه 17 دی پنجاه و سومین سالگرد درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی است. خیلی ها به او لقب پوریای ولی زمانه یا رستم دستان شاهنامه را دادند اما شاید بتوان گفت او نه رستم بود و نه پوریای ولی. او غلامرضا تختی بود.

24 بهمن 1399

خبرنگاران پیغام به غرب از فردو

تهران- خبرنگاران- روزنامه جام جم در گزارشی با عنوان پیغام به غرب از فردو، شروع غنی سازی 20 درصدی اورانیوم در نیروگاه فردو را سرانجام سیاست صبر و مراعات توصیف کرد.

22 بهمن 1399

طرح گازرسانی به پالایشگاه گاز پارسیان سپهر به بهره برداری رسید

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از تکمیل طرح تامین گاز سوخت پالایشگاه گاز پارسیان سپهر شهرستان مُهر و روشن شدن مشعل این پالایشگاه در جنوب استان اطلاع داد.

21 بهمن 1399

تعویق مراسم اهدای جایزه ترویج علم به دلیل کرونا، احتمال برگزاری مراسم در بهمن ماه

دبیر بیست ویکمین دوره جایزه ترویج علم درباره تاخیر در اهدای جایزه ترویج علم بیان نمود: امیدواریم تا روز زن در علم در بهمن ماه بساط کرونا برچیده گردد و بتوانیم مراسم اهدای جایزه ترویج علم را به صورت حضوری برگزار کنیم. کارهای مقدماتی اهدای جایزه اجرا شده...

14 بهمن 1399

اقتصاد 2021 چین و امارات

پیش بینی ها از دو تحول مثبت مالی برای سال 2021 حکایت می نماید. طبق پیش بینی بانک جهانی، اقتصاد چین در سال 2021، به رغم همه گیری کرونا، رشد 9/ 7 درصدی را تجربه خواهد نمود. طبق گزارش بلومبرگ، اقتصاد امارات و دبی در سال 2020 تا 2/ 6 درصد کوچک شد؛ اما اقتصاد این منطقه...

11 بهمن 1399

افزایش صادرات سیمان به افغانستان با توسعه خط ریلی خواف - هرات، رایزنی برای کشت فراسرزمینی

رئیس اتاق بازرگانی ایران و افغاستان گفت: امتداد جهت خط ریلی خواف - هرات امکان صادرات بیشتر سیمان به افغانستان را فراهم می کند.

10 بهمن 1399

تانک Sprut-SDM1؛ پرنده آبی خاکی و سبک روسیه که تا 7 ساعت در آب شنا می نماید

این خودروی زرهی در جاده های صاف سرعتی بیش از 45 مایل بر ساعت دارد و تست ها نشان داده که می تواند تا هفت ساعت نیز شنا کند.

9 بهمن 1399

تظاهرات تراکتوری هند در روز جمهوری، درگیری کشاورزان با پلیس (

گروه هایی از کشاورزان در سه منطقه مرزی دهلی نو موانع را از بین بردند و با تراکتور یا پای پیاده وارد مناطق شهری شده و تظاهرات کردند.

8 بهمن 1399

احمد مددی، مدیرعامل جدید استقلال

خبرگزاری خبرنگاران- عصر امروز اعضای هیات مدیره استقلال، چند ساعت مداوم را صرف جلسه ای مهم کردند تا حکم رسمی احمد مددی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه امضا شود.

5 بهمن 1399

پرورش و مراقبت از گیاه زینتی لیسیانتوس

بخش رازهای باغبانی در نم نمک توضیح خواهد داد که همانند دیگر گیاهان گلدانی، برای زنده ماندن به عنوان یک گیاه گلدانی ساخته نشده است. در عوض، زمانی که شکوفه پژمرده می شود، آن ها به کرات کنار گذاشته می شوند.

4 بهمن 1399

خبرنگاران 80 درصد از کشمش استان زنجان در شهرستان ابهر فراوری شد

زنجان - خبرنگاران - رییس جهاد کشاورزی شهرستان ابهر گفت: با توجه به فراوری بیشترین میزان محصول کشمش تیزابی زنجان در ابهر، سال جاری نیز بیش از 80 درصد از کشمش استان در این شهرستان فراوری شد.

29 دی 1399
تعداد: (185)