پنجره جابجایی ما باز شد، دنبال تکرار قهرمانی هستیم

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، محمدرضا کافی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره انتخابش به عنوان سرپرست باشگاه مس سونگون گفت: من کارمند شرکت مس هستم. در حال حاضر مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل شرکت مس هستم و با حفظ سمت به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شده ام. برنامه های ما همان برنامه های یاری به مجموعه، هم افزایی و تداوم قهرمانی است و اینکه به ساختار اصلی برگردیم. عزیزانی که قبلاً در مجموعه بودند، زحمت کشیده اند. امیدوارم امانتدار خوبی برای باشگاه باشم و به بهترین شکل مجموعه را به نفر بعد تحویل بدهیم.

پنجره جابجایی ما باز شد، دنبال تکرار قهرمانی هستیم

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر مدت زمان حضورش به عنوان سرپرست در باشگاه مس، تاکید نمود: برنامه تعیین نیست. فعلاً مسئولیت باشگاه با بنده است. مجموعه ما طبق قانون تجارت اداره می گردد یعنی اعضای هیات مدیره، نمایندگان سهامداران هستند. باشگاه و مجموعه های این شکلی بر این اساس اداره می گردد. خود من هم در دوره قبل در باشگاه مس یا هر جایی که بوده ام هیات مدیره محور کار را پیش برده ام. هر تصمیمی بگیریم در همین قالب خواهد بود. در همین چند روز سعی کردیم ساختار بر این اساس باشد. چه موارد فنی و چه موارد اداری را در هیات مدیره مطرح می کنیم.

سرپرست مدیرعامل باشگاه مس درباره برنامه های تیم فوتسال این باشگاه که سه سال متوالی به عنوان قهرمانی لیگ دست یافت، گفت: برنامه ما دفاع از عنوان قهرمانی است. مجموعه مس یکی از مجموعه های وزین است که ساختارهای حرفه ای دارد. آقای سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس در راس مجموعه است. ایشان یک مدیر ورزشی و ورزش دوست است و هرکجا بوده است کارنامه ای درخشان در سطح ورزش کشور داشته. به عنوان مثل سال گذشته مس رفسنجان به لیگ برتر فوتبال صعود کرد، تیم فوتبال بانوان ما قهرمان شد. تیم هندبال ما هم آسیایی شد و خیلی موارد دیگر از این دست. کار کردن با سعدمحمدی از این بُعد که به ورزش اشراف دارد راحت است اما از طرف دیگر توقعات بسیار بالایی از مجموعه هایش دارد. امیدوارم امانتدار خوبی برای شرکت مس باشم.

کافی در پاسخ به این سئوال که آیا باشگاه مس پیگیر حضور این تیم و برگزاری جام باشگاه های آسیا بوده است؟ یادآور شد: اولویت برنامه های ما روی بحث لیگ برتر بوده است. پنجره جابجایی تیم ما بسته بود و پیگیر بودیم تا این پنجره باز بگردد. زمان محدودی داشتیم و تمرکزمان روی این موارد بود.

وی درباره اینکه آیا پنجره جابجایی تیم فوتسال مس در نهایت باز شد یا خیر؟ اظهار کرد: سه شکایت داشتیم که مشکل حمید احمدی و محمدرضا سنگ سفیدی (دو بازیکن سابق فوتسال مس) حل شد. یک مورد برای فوتبال و سال 91-92 بود که دسترسی به بازیکن نداریم. با فدراسیون مکاتبه نموده ایم. تعهد داده ایم که هر موقع اعلام نمایند به تعهدمان در قبال آن بازیکن عمل کنیم. مستندات را ارائه کردیم و فکر نمی کنم مسئله ای باشد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه مس سونگون در سرانجام درباره شرایط سرمربیگری این تیم گفت: علیرضا افضل محروم است. به این نتیجه رسیدیم مسئولیت فنی تیم با خود افضل باشد اما با توجه به این محرومیت، احمد باغبانباشی به عنوان سرمربی روی نیمکت می نشیند و افضل هم در کنارش است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1025

به "پنجره جابجایی ما باز شد، دنبال تکرار قهرمانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجره جابجایی ما باز شد، دنبال تکرار قهرمانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید