پیروانی: پنجم بودیم هم خواستار ادامه لیگ می شدیم، فوتبالیستی که ادعا کرد کرونا گرفته باید بررسی شود

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر ما در رده پنجم جدول هم بودیم باز هم خواستار برگزاری و ادامه بازی های لیگ برتر بودم.

پیروانی: پنجم بودیم هم خواستار ادامه لیگ می شدیم، فوتبالیستی که ادعا کرد کرونا گرفته باید بررسی شود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، افشین پیروانی در خصوص فوت یک نوجوان در کرج و اینکه برخی از اهالی فوتبال به این خاطر خواستار تعطیلی بازی های لیگ برتر شده بودند گفت: قبل از هر چیز باید به خانواده مرحوم قوسی این ضایعه تلخ را تسلیت بگویم. برای بازماندگان این نوجوان طلب صبر و سلامتی دارم. مطمئنا ما یک استعداد خوب فوتبالی را از دست دادیم و این موضوع جامعه ورزش را متاثر کرد. امیدوارم شاهد اتفاقاتی از این دست نباشیم.

وی افزود: درخواست من از دوستان این است که اجازه بدهند تا خانواده این مرحوم در آرامش باشند و کاری نکنند که باعث داغ بیشتر این خانواده محترم شوند. برخی برای رسیدن به اهداف خود دست به اقداماتی زدند اما چون نمی خواهم به این حرف ها دامن بزنم به همین خاطر به آن ورود هم نمی کنم. برای خانواده قوسی طلب صبر و آرامش دارم و امیدوارم خدا به آنها صبر بدهد.

مدیر تیم پرسپولیس در مصاحبه با رسانه باشگاه پرسپولیس درباره ادامه بازی های لیگ برتر و اینکه قرار است به زودی تمرینات تیم ها آغاز شودعنوان کرد : به هر حال ویروس کرونا در همه جا پخش شده و باید به زندگی در کنار آن عادت کنیم. این ویروس هم یکی دیگر از مسائل زندگی است که باید به آن عادت کرده و کارها را انجام دهیم. ویروس کرونا در همه جای دنیا فراگیر شده و نمی توانیم دنیا را به خاطر آن تعطیل کنیم. البته امیدوارم این عادت کردن تبدیل به بهانه برای برخی ها نشود که تمرینات آغاز شد تا هر کسی سرفه کرد او را به بهانه کرونا بستری کرده و مسئولان تصمیم گیرنده را تحت فشار بگذارند. از مسئولان درخواست دارم اگر هر کسی ادعای بیماری کرونا کرد به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد تا بهانه ای دست بقیه داده نشود.

پیروانی گفت: برخی در حالی درخواست تعطیلی فوتبال به خطر فوت مرحوم متین قوسی را مطرح کردند که به گواه اخبار و آرشیو رسانه های رسمی، تعداد زیادی از رانندگان محترم تاکسی به دلیل کرونا فوت شدند. آیا کسی خواستار تعطیلی کار آنها شد؟! چندین کارمند بانک به خاطر کرونا فوت شدند اما آیا بانکی شعبه خود را تعطیل کرد؟! تعدادی از پزشکان و پرستاران در دفاع از سلامتی مردم جان خود را از دست دادند اما کسی می تواند خواستار تعطیلی بیمارستان شود؟! مسلما نه. ورزشکاران و فوتبالیست ها هم که پدر پولدار یا شغل غیر فوتبالی ندارند که بگویند فوتبال تعطیل شود چون فوتبال تعطیل شود آنها هم به پول خود نمی رسند.

مدیر تیم پرسپولیس شرح داد: فوتبالیست ها نباید تحت تاثیر این جریانات قرار بگیرند. به والله اگر ما در رده پنجم جدول هم بودیم باز هم خواستار برگزاری و ادامه بازی های لیگ برتر بودم. شما مطمئن باشید اگر مسابقات این فصل برگزار نشود بازی های سال آینده هم برگزار نخواهد شد چرا که به گفته پزشکان، این ویروس فعلا از بین نمی رود و باید با آن کنار بیاییم. از طرف دیگر در مرداد ماه باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم و نمی توان بدون آمادگی به مصاف رقبای تا دندان مسلح رفت. نمی شود که همین طور درخواست تعطیلی لیگ را داشت چرا که در پی این تعطیلی محرومیت و جریمه می آید. دوستان باید منطقی حرف بزنند.

وی درباره برگزاری بازی ها بدون تماشاگر گفت: قطعا دلتنگ هواداران هستیم اما هواداران میلیونی پرسپولیس بدانند در هر شرایطی که باشیم به یاد آنها تلاش کرده و برای شادی آن ها موفقیت کسب خواهیم کرد. به دنبال قهرمانی دیگری هستیم تا هواداران را شاد کنیم و امیدوارم آنها هم ما را از دعای خیر خود محروم نکنند و از راه دور به اعضای تیم انرژی بدهند. کار سختی در پیش داریم تا به قهرمانی برسیم اما با دعای هواداران هر اتفاقی را رقم خواهیم زد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 672

به "پیروانی: پنجم بودیم هم خواستار ادامه لیگ می شدیم، فوتبالیستی که ادعا کرد کرونا گرفته باید بررسی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: پنجم بودیم هم خواستار ادامه لیگ می شدیم، فوتبالیستی که ادعا کرد کرونا گرفته باید بررسی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید