سامانه صدور آنی بلیت الکترونیکی در داخل قطارهای رجا رونمایی شد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، سامانه صدور آنی بلیت الکترونیکی در داخل قطارهای رجا رونمایی شد.

سامانه صدور آنی بلیت الکترونیکی در داخل قطارهای رجا رونمایی شد

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اظهار داشت: با همکاری یکی از بانک های خصوصی و با هدف افزایش رفاه حال مسافران و سهولت کار رؤسای قطار برای کنترل بلیت، صدور آنی بلیت در داخل قطار از سامانه مهان یار رونمایی نموده است.

در مراسم رونمایی از این سامانه علی رحیم پور، مدیرعامل یک هلدینگ گردشگری وابسته به سازمان تأمین اجتماعی اجرای سامانه مهان یار در قطارهای شرکت رجا را بسیار مفید و کارا خواند و گفت: مهمترین دستاورد این سامانه افزایش کیفیت خدمات به مسافران و ایجاد شفافیت در عملکرد رؤسای قطار خواهد بود.

وی با بیان اینکه 10 درصد از سهم حوزه گردشگری کشور در اختیار هلدینگ مذکور است، اضافه کرد: تنها حوزه ای که می تواند سبد ارزی عایدیی کشور را متحول کند صنعت گردشگری است؛ بویژه در حوزه توریسم درمانی با داشتن هتل های متعدد و متنوع می توانیم اشتغالزایی ایجاد نموده و عایدی خوبی را کسب کنیم.

رحیم پور حمل و نقل ریلی را ایمن ترین و بصرفه ترین وسیله حمل و نقل نام برد و گفت: امیدواریم هرچه زودتر بیماری کرونا ریشه کن شده و با بازگشت رونق به کسب و کار گردشگری، مسئولیت اجتماعی خود را با ارائه خدمات مناسب و ایجاد شادی و نشاط در جامعه به انجام برسانیم.

علیرضا محمودی، رئیس هیئت مدیره رجا با بیان اینکه سامانه مهان یار در راستای توسعه خدمات پیشین انجام شده، اضافه کرد: علیرغم تمام فراز و فرودهایی که در رجا داریم همیشه درصدد ارائه خدمات بهتر به مسافران هستیم.

محمد رجبی، مدیرعامل شرکت رجا نیز با اشاره به تهیه و طراحی 200 دستگاه پایانه اندرویدی ویژه رؤسای قطارهای مسافری گفت: هدف ما این است که همیشه شاهد استفاده بیشتر از سیستم هوشمند و ارتقای ابزارهای کنترلی الکترونیکی در شرکت رجا باشیم.

مدیرعامل رجا با بیان اینکه در آینده نیز پروژه های جدیدتری برای ارتقای خدمات به مسافران اجرا خواهد شد، اضافه کرد: سرعت، دقت، شفافیت و بروز بودن اطلاعات مسافری و گردش جریان نقدی در قطارها دستاوردهای ارزنده سامانه مهان یار است.

رجبی با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا موجب توسعه بسترهای الکترونیکی در کشور شد، گفت: در شرکت رجا نیز استرداد آنلاین بلیت قطار یکی از نمونه های پیروز در این حوزه بود که سهولت در ارائه خدمات به هموطنان را در برداشت.

منبع: همگردی
انتشار: 17 خرداد 1401 بروزرسانی: 17 خرداد 1401 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1707

به "سامانه صدور آنی بلیت الکترونیکی در داخل قطارهای رجا رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه صدور آنی بلیت الکترونیکی در داخل قطارهای رجا رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید