مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: کاهش 4 برابری دادخواست در مراجع حل اختلاف کارگری در آذربایجان شرقی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از کاهش 4 برابری دادخواست در مراجع حل اختلاف کارگری در آذربایجان شرقی اطلاع داد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: کاهش 4 برابری دادخواست در مراجع حل اختلاف کارگری در آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی در جلسه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری استان که به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار گردید با اعلام این خبر اضافه نمود: تعداد دادخواست کارگران در مراجع حل اختلاف سال جاری در مقایسه با سال گذشته 4 برابر کمتر شده است.

وی با اشاره به همدلی، تعامل و همراهی کارگران و کارفرمایان واحدهای فراوریی صنعتی استان اظهار کرد: توفیقات حاصله با همراهی و حمایت های بی دریغ کارفرمایان و نجابت و کوششهای بی وقفه کارگران عزیز، پیگیری و کوشش ستاد تسهیل، کمسیون کارگری و کمیته مدیریت بر واکنش کارگری حاصل شده است.

فتحی با اشاره به این که در شرایط حاد شیوع ویروس کرونا شاهد پایداری و حفظ اشتغال در واحد های کارگری در استان بودیم، توضیح داد: سال جاری 7000 نفر بیشتر از سال گذشته اشتغال در استان فراهم شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1195

به "مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: کاهش 4 برابری دادخواست در مراجع حل اختلاف کارگری در آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: کاهش 4 برابری دادخواست در مراجع حل اختلاف کارگری در آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید