رشد 2 برابری آمار شرکت کنندگان در جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، دکتر محمدرضا منظم دبیر هیات اجرایی جشنواره و رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، با اعلام این خبر گفت: در بیست و هفتمین جشنواره تحقیقات علوم پزشکی تعداد 876 نفر اقدام به ثبت نام کردند که این آمار نسبت به بیست و ششمین دوره جشنواره در سال گذشته، رشد بیش از دو برابری را رقم زده است.

رشد 2 برابری آمار شرکت کنندگان در جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی

وی اضافه کرد: این امر علاوه بر اینکه اعتماد محققان و فناوران حوزه سلامت کشور را نشان می دهد تاییدی است بر ظرفیت های تحقیقاتی عرصه سلامت کشور که به رغم شیوع ویروس کووید-19 و اعمال محدودیت های سراسری در برگزاری رویدادهایی همانند همایش، جشنواره، نمایشگاه ها و غیره باز هم با استقبال دو برابری متقاضیان روبرو هستیم.

منظم به بخش دانشمند برتر که سال جاری برای نخستین بار به جشنواره اضافه شده اشاره نمود و گفت: تا به امروز 14 دانشگاه با ارسال مدارک و مستندات کاندیدای خود را در حوزه دانشمند برتر معرفی و برای کمیته ارسال کردند. هر کاندیدا به وسیله اعضای کمیته مورد آنالیز و ارزیابی قرار خواهد گرفت تا در نهایت دانشمند برتر در روز برگزاری جشنواره معرفی گردد و مورد تقدیر قرار گیرد.

بیست و هفتمین جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی 25 بهمن ماه در محل همایش های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیر بهداشت و دیگر مسئولان عالی رتبه حوزه سلامت کشور برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 تیر 1401 بروزرسانی: 24 تیر 1401 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1740

به "رشد 2 برابری آمار شرکت کنندگان در جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 2 برابری آمار شرکت کنندگان در جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید