خبرنگاران فیس بوک: رسانه های دولتی روسیه ، چین و ایران علامت گذاری می شوند

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، تهران- خبرنگاران- شبکه اجتماعی فیس بوک روزجمعه اظهار داشت که پیغام شبکه های دولتی روسیه، چین و ایران را علامت گذاری می نماید.

خبرنگاران فیس بوک: رسانه های دولتی روسیه ، چین و ایران علامت گذاری می شوند

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، شرکت فیس بوک آغاز به علامت گذاری سازمانهای رسانه ای تحت کنترل دولت روسیه و چین خواهد نمود و بعداً در تابستان سال جاری هرگونه تبلیغات از این رسانه هایی که کاربران ایالات متحده را مورد هدف قرار دهند، مسدود خواهند شد.

به نوشته نیویورک تایمز، شبکه اسپوتنیک روسیه، پرس تی وی ایران و شینهوآ چین در لیست سازمان هایی قرار دارند که از بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا (فیس بوک) علامت گذاری دریافت می نمایند.

در شرح سیاست علامتگذاری ناتانیل گلیچر رییس سیاست امنیت سایبری در فیس بوک گفت: رسانه های خبری ایالات متحده علامت گذاری نخواهند شد زیرا این شرکت تعیین نموده است که حتی سازمان های دولتی آمریکا استقلال تحریریه دارند.

شبکه فیسبوک که عدم موفقیت خود را در متوقف کردن روسیه از سیستم عامل های خود برای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 را تأیید نموده است در سال گذشته برنامه های گسترده ای را برای ایجاد علامتگذاری رسانه ای دولتی اعلام نموده بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 682

به "خبرنگاران فیس بوک: رسانه های دولتی روسیه ، چین و ایران علامت گذاری می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فیس بوک: رسانه های دولتی روسیه ، چین و ایران علامت گذاری می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید