حملات خمپاره ای تروریست های تکفیری به مناطق مسکونی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری سانا، گروه های تروریستی در سوریه همچنان به سلسله حملات تجاوزکارانه خود به مناطق مسکونی در این کشور ادامه می دهند.

حملات خمپاره ای تروریست های تکفیری به مناطق مسکونی

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

بر اساس این گزارش، گروه های تروریستی مناطق مسکونی در حومه غربی استان حماه را هدف حملات خمپاره ای گسترده قرار دادند. در این حملات روستای ناعور جورین در سهل الغاب هدف بیشترین حملات از سوی تکفیریها نهاده شد.

حملات تروریست های تکفیری به مناطق مسکونی در نقاط مختلف سوریه به ویژه در استان های ادلب و حماه درحالی است که جامعه جهانی در قبال این اقدامات سکوت پیشه نموده است. کشورهای غربی و در رأس آنها ایالات متحده آمریکا نیز قصد ندارند به حمایت های تسلیحاتی خود از تکفیریها انتها دهند.

پیشتر نیز بسام صباغ نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد از سیاست های آمریکا و غرب در قبال سوریه به شدت انتقاد نموده بود. وی در همین ارتباط گفته بود: آمریکایی ها به حمایت از تکفیریها ادامه می دهند و در نقطه مقابل، سوریه را به نقض حقوق بشر متهم می سازند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1213

به "حملات خمپاره ای تروریست های تکفیری به مناطق مسکونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حملات خمپاره ای تروریست های تکفیری به مناطق مسکونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید