مشخص تکلیف هیئت اجرایی انتخابات شیراز

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، خبرنگاران/فارس بعد از فراز و نشیب های فراوان، تکلیف هیئت اجرایی انتخابات شهرستان شیراز معین و اعضای آن معرفی شدند.

مشخص تکلیف هیئت اجرایی انتخابات شیراز

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

جلسه انتخاب معتمدین هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار و در این جلسه که با حضور اعضای هیئت نظارت مرکزی و اعضای اداری و 24 نفر از معتمدین شهرستان شیراز برگزار گردید، اعضای اصلی هیئت اجرایی حوزه انتخابیه شهرستان های شیراز و زرقان معرفی شدند.

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، فرماندار شیراز بعدازظهر چهارشنبه 20 آذر در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت انتخابات این دوره، گفت: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی برگزاری انتخابات با اتکا به آرای عمومی است که شاهد برگزاری انتخابات های مختلف بودیم و انتخابات پیش رو از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که اولین انتخابات در گام دوم و شروع دهه پنجم انقلاب است از حیث دیگر در معرض تهدیدات دشمنان و معاندین قرار داریم و همبستگی ملی ضرورت دارد.

محمدرضا امیری ادامه داد: انتخابات این دوره با مجلس خبرگان رهبری همزمان است و بر اساس تبصره ذیل ماده 31 قانون انتخابات مجلس در چنین مواردی یک هیئت اجرایی تشکیل می گردد که هیئت اجرایی خبرگان هم خواهد بود و بر همین مبنا بر اساس آیین نامه اجرایی قانون خبرگان این هیئت شکل خواهد گرفت و باید هشت نفر اصلی و 5 نفر علی البدل مشخص گردد.

او اعلام کرد: آقایان لطف الله شیبانی، سید ابوالحسن ذوالانواری، محمد مهدی جاوید، علیرضا سیاهپور، محمد وحید ذاکری نیا، اکبر نجیب زاده، ساسان مبینی دهکردی و خانم سیده معصومه دستغیب به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی شیراز انتخاب شدند.

به گفته امیری، آقایان محمد خلیل ترابی، ابراهیم کشاورز، علی بوستانی و خانم لیلا نورافشان نیز به عنوان اعضای علی البدل این هیئت انتخاب شدند.

فرماندار شیراز یادآور شد: از وظایف هیئت اجرایی در این دوره مشخص تعداد و محل شعب اخذ رای و همچنین آنالیز اولیه صلاحیت داوطلبین است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 309

به "مشخص تکلیف هیئت اجرایی انتخابات شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص تکلیف هیئت اجرایی انتخابات شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید