تعبیر خواب سبزی خوردن و سبزی پاک کردن

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، با تعبیر خواب سبزی خوردن (ریحان، تربچه، تره و ...) و تعبیر خواب سبزی پاک کردن همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

تعبیر خواب سبزی خوردن و سبزی پاک کردن

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - سبزیجات در خواب به گفته کتاب فرهنگ تفسیر رویا نشان دهنده و بیانگر نیازهای اولیه بیننده خواب و ارضای مادی است.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

سبزی خوردن ها از پرطرفدارترین سبزیجاتی هستند که همراه بیشتر غذاهای ما مورد استفاده قرار می گیرند. این سبزیجات می تواند شامل ریحان، تره، نعنا، تربچه و … گردد. خواب و رویای سبزی خوردن و سبزی پاک کردن بیشتر به دلیل سر و کار داشتن با این نوع سبزی در بین بانوان دیده می گردد. قبل از تعبیر و تفسیر خواب سبزی خوردن همیشه این دو نکته را در نظر داشته باشید.

  1. خوردن سبزی در خواب اگر موجب سوزش و بوی بد دهان گردد مال حرام، غم و گناهانی است که از دهان صادر می گردد مانند غیبت

  2. اما اگر سبزی خوش طعم و گوارا بود نشانه نیکی، خرمی و شادی است و اگر تلخ و ناخوش بود دلیل بر رنج و اندوه است.

تعبیر خواب سبزی خوردن

سبزی خرفه

به نوشته معبران کهن دیدنش نشان فکر و خیال است و خوردن و داشتن آن دلیل غصه و نگرانی

سبزی ترخون (مختصر)

مطیعی تهرانی: ترخون پیغام آور بهار است. چنانچه در خواب ترخون را ببینیم بهتر از اینست که آن را بخوریم. دیدن ترخون در خواب شادی و فرح و نشاط است اما خوردن آن غم و رنج است که البته زیاد جدی و عظیم نیست.

اما تعبیر خواب ترخون و تعبیر خواب جعفری در خواب چیست؟

سبزی تره

مطیعی تهرانی: تره از سبزی های خوردنی است اما از انواع خوب آن نیست زیرا در خواب های ما به بدی و بد دهنی و پرخاشجویی و لئامت طبع تعبیر می گردد.

سبزی ریحان

ابن سیرین می گوید دیدن ریحان در خواب خوب نیست مگر این که از زمین کنده گردد که دلیل گریستن است. نفایس ریحان را در زمره سبزی های خوب شناخته. دیدن ریحان اگر سبز و تازه و خرم و به وقت باشد خوب است و اگر غیر وقت و پژمرده باشد خوب نیست. بوی ریحان خرمی است.

تربچه

مطیعی تهرانی: تربچه دیون کوچک و بدهی های خرد است به خصوص اگر در خواب دسته تربچه ببینید. پول هایی که اندک اندک خرج می کنیم و از این و آن می گیریم و بدهکار می شویم تربچه است که چون جمع گردد یک بدهی سنگین به وجود می آورد. تربچه همان بدهی کوچک است و دسته تربچه مجموع بدهی های خرد ماست که در خواب ظاهر می گردد.

تعبیر خواب سبزی پاک کردن

آنلی بیتون: اگر دختری خواب ببیند برای تهیة شام سبزی پاک می نماید، نشانة آن است که با مردی خوش برخورد و مهربان ازدواج خواهد نمود.

مطیعی تهرانی: اگر در خواب شنبلیله ببینیم چه بخوریم، چه پاک کنیم، چه بخریم و چه از مزرعه بکنیم یا کسی به ما بدهد، فرق نمی نماید، به هر حال مربی خشن و دلسوزی در زندگی ما پیدا می گردد که البته وجودش مغتنم است.

منبع: setare.com
انتشار: 14 تیر 1400 بروزرسانی: 14 تیر 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1326

به "تعبیر خواب سبزی خوردن و سبزی پاک کردن" امتیاز دهید

1 کاربر به "تعبیر خواب سبزی خوردن و سبزی پاک کردن" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب سبزی خوردن و سبزی پاک کردن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید