اردوی بهداشتی و درمانی در ریگان استان کرمان برگزار می شود

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، مسئول گروه جهادی شهید پویا ایزدی گفت: برنامه ریزی کرده ایم در نیمه اول اسفند اردوی جهادی در زمینه بهداشتی و درمانی در منطقه ریگان استان کرمان برگزار کنیم.

اردوی بهداشتی و درمانی در ریگان استان کرمان برگزار می شود

تهمینه ایزدی، مسئول گروه جهادی شهید پویا ایزدی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وبلاگ داستان نویسی با اشاره به اینکه فعالیت جهادی خود را از سال 92 و به صورت دانشجویی آغاز کرده، اظهار کرد: پس از فارغ التحصیلی و از سال 97 هم گروه جهادی مستقل تشکیل دادیم که رویکرد اصلی آن فعالیت فرهنگی در مناطق محروم است.

ایزدی بیان نمود: با این حال به دلیل اینکه رشته تحصیلی ام بهداشت بوده، به موضوعات بهداشت و درمان نیز ورود کرده ایم و با کانون جهاد پزشکان در شهرستان ها و استان های مختلف اردوی جهادی برگزار کرده ایم.

مسئول گروه جهادی شهید پویا ایزدی با بیان اینکه این گروه متشکل از جوانان لنجان است؛ افزود: طبق طرح شهید رهنمون بیش از یک سال و نیم است که ماهیانه اردوی جهادی بهداشتی برگزار کرده ایم. موضوعات فرهنگی را هم در چادگان و دیگر شهرستان های اطراف اصفهان برگزار کرده ایم.

وی بیان نمود: برنامه ریزی گروه ها به این گونه است که به مدت سه سال در لنجان به صورت مستمر در زمینه های فرهنگی خدمت رسانی کنیم.

ایزدی با اشاره به فعالیت های این گروه در دیگر استان ها گفت: در شهرستان دنا و منطقه آب چندار در کهکیلویه و بویراحمد و همچنین در ریگان استان کرمان اردوی جهادی در حوزه بهداشت و درمان برگزار کرده ایم.

وی ادامه داد: در اسفند امسال هم قرار است یک اردوی جهادی در حوزه بهداشت و درمان در ریگان برگزار کنیم. زمان دقیق این اردو به تأمین دارو و همراهی خیرین بستگی دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 459

به "اردوی بهداشتی و درمانی در ریگان استان کرمان برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی بهداشتی و درمانی در ریگان استان کرمان برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید