کرونا و تاخیر در عرضه اپلیکیشن های جدید گوگل پلی استور

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به نظر می رسد که شیوع گسترده ویروس کرونا موجب شده که تایید اپلیکیشن های جدید برای ارائه و عرضه در گوگل پلی استور با تأخیر قابل توجهی روبرو گردد.

کرونا و تاخیر در عرضه اپلیکیشن های جدید گوگل پلی استور

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا بسیاری از شرکت های عظیم همچون غول های تکنولوژی نظیر گوگل از تمامی کارکنان و پرسنل خود درخواست نموده اند که به منظور جلوگیری از انتقال و انتشار بیشتر این بیماری و حفظ سلامت و بهداشت جامعه، تمامی کار و فعالیت های شغلی خود را از منزل و به صورت دورکاری انجام دهند. این کار با اینکه به قطع زنجیره گسترش و انتقال ویروس کرونا یاری بسزایی می نماید اما در فعالیت این شرکت های عظیم اختلال و مسائل متعددی را نیز به وجود آورده است.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، گوگل به تازگی با ارسال ایمیلی به توسعه دهندگان اپلیکیشن های اندرویدی اعلام نموده که تحت تاثیر شیوع این ویروس خطرناک اپلیکیشن های جدیدی که قرار بود بر روی پلت فرم فروشگاه گوگل پلی استور عرضه شده و قرار بگیرند با تأخیر هفت روزه یا بیشتر تایید و ارائه خواهند شد.

مقامات گوگل علت تاخیر در تایید اپلیکیشن های جدید را دورکاری کارکنان و متخصصان این شرکت تغییر در زمان بندی و هماهنگی انجام کارها عنوان نموده اند و ضمن عرض پوزش از توسعه دهندگان اپلیکیشن های مذکور از آنها درخواست نموده اند که در مقابله با انتقال و انتشار ویروس کرونا در میان همکاران گوگل که ممکن است سلامت آنها را به خطر بیاندازد، نهایت شکیبایی و همکاری لازم را داشته باشند.

آلفابت، شرکت مادر گوگل، همچون بسیاری دیگر از شرکت های عظیم از زمان شیوع گسترده ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا و کانادا از کارکنان و پرسنل خود در دفاتر و مراکز مختلف خود در آمریکای شمالی تقاضا نموده بود تا به صورت دورکاری به فعالیت های شغلی خود ادامه دهند.

با این که گوگل در این گزارش تعیین ننموده که اپلیکیشن های مذکور در کدام دسته بندی قرار دارند اما به گفته بعضی از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری، به نظر می رسد که اپلیکیشن های مرتبط با رده سنی بچه ها و نوجوانان با توجه به حساسیت بالایی که برای آنها وجود دارد، نیازمند تایید رسمی و آنالیز های دقیق کارشناسان و متخصصان گوگل هستند و گوگل نیز ترجیح می دهد در این خصوص عجله ای نکند تا بعداً برای آن و کاربران اندرویدی مسئله ای به وجود نیاید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 554

به "کرونا و تاخیر در عرضه اپلیکیشن های جدید گوگل پلی استور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا و تاخیر در عرضه اپلیکیشن های جدید گوگل پلی استور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید