کاهش مراجعان سرپایی در استان تهران

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از کاهش مراجعان سرپایی در استان تهران اطلاع داد.

کاهش مراجعان سرپایی در استان تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در شبکه خبر با اشاره به راه اندازی چهارمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون در منطقه 12 تهران و در مجموعه ورزشی الزهرا(س)، بیان داشت: مراکز تجمیعی مراکزی هستند که در نقاط مختلف شهر ایجاد خواهند شد.

وی ادامه داد: مراکز تجمیعی به نوعی آلترناتیو مراکز بهداشتی هستند و در منطقه 12، 4 مرکز راه اندازی شده است.

زالی با بیان اینکه تا کنون 620 مرکز تجمعی واکسیناسیون در کشور راه اندازی شده است، گفت: در تهران نیز تا به امروز 60 مرکز ایجاد شده است.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به آخرین شرایط کرونا در این استان، ابراز داشت: تهران از نظر رنگ اکنون نارنجی بوده و بیشتر شهرهای استان نیز نارنجی هستند.

وی اضافه نمود: 5500 بیمار در 105 بیمارستان استان تهران بستری هستند که 1600 بیمار از این مجموع در بخش مراقبت ویژه قرار دارند.

زالی گفت: در 24 ساعت گذشته 850 بیمار کرونایی بستری شدند که 148 بیمار در بخش مراقبت ویژه قرار دارند.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه تعداد مراجعان سرپایی در استان تهران روبه کاهش است، توضیح داد: پیش بینی می کنیم در اواسط این هفته به حد نزول برسیم.

وی یادآور شد:در خیز چهارم کرونا دامنه مرگ و میر و سطح منحنی ما در این خیز به شکلی بوده که میزان مرگ و میر کمتر از خیز سوم بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1308

به "کاهش مراجعان سرپایی در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش مراجعان سرپایی در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید