چالش تای چی در خانه کلید خورد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به همت کمیته تای چی فدراسیون ووشو و با همکارى معاونت ورزش همگانى و فرهنگى وزارت ورزش و همچنین سازمان توسعه فعالیت بدنى فدراسیون ورزش همگانی، چالش تای چی در خانه کلید خورد.

چالش تای چی در خانه کلید خورد

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش وبلاگ داستان نویسی و به نقل از سایت فدراسیون ووشو، اتفاقات این روزها و شیوع ویروس کرونا موجب شده تا افراد از فعالیت فیزیکی روزانه خود بکاهند و ورزش را از اولویت هاى خود دور نمایند.

به پیشنهاد کمیته تای چی چوان فدراسیون ووشو و با همکارى معاونت ورزش همگانى و فرهنگى وزارت ورزش و همچنین سازمان توسعه فعالیت بدنى فدراسیون ورزش همگانى و با یاری و همراهى خانواده تای چی ایران، چالش تای چی در خانه از امروز تا خاتمه فروردین 1399 شروع به فعالیت کرد.

در این چالش از افراد یک خانواده خواسته شده است در یک ویدیو 60 ثانیه ای در منزل خود، به اجرای فرم و تمرینات تای چی و چی کونگ بپردازند و از سه نفر دیگر از دوستان خود بخواهند که آنها هم به این چالش بپیوندند.

این فرم ها می تواند به صورت گروهی و با حضور همه اعضای خانواده انجام گردد.

راه اندازى این چالش به امید تشویق به حضور در منزل بر افزایش امید جامعه برای مقابله با ویروس کرونا است و موجب گردد که همه هموطنان از کم تحرکی پرهیز کرده و به سلامتی خود بیش از پیش اهمیت دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 435

به "چالش تای چی در خانه کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش تای چی در خانه کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید