پشت پرده هشتگ #دختر-آبی و نقش سحر طلوعی، خبرنگار روزنامه شرق!

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، رشته توییت یکی از فعالین شبکه های اجتماعی را درخصوص پشت پرده هشتگ #دختر-آبی و نقش سحر طلوعی، خبرنگار روزنامه اصلاحطلب شرق را می خوانید.

پشت پرده هشتگ #دختر-آبی و نقش سحر طلوعی، خبرنگار روزنامه شرق!

به گزارش خبرنگار، این روزها خودسوزی سحرخدایاری دختر جوانی که به گفته پدرش سابقه خودکشی و بیماری اعصاب و روان داشته به دستاویز جدیدی برای رسانه های ضدانقلاب و اپوزیسیون و اصلاحطلب تبدیل شده است که با سوءاستفاده از احساسات مردم اخباری دروغ و غیرواقعی را در سایت ها و کانال های خود منتشر می نمایند تا به اهداف سیاسی مدنظر خود برسند. کسانی که برای دست یافتن به اهداف کثیف خود حاضرند با دروغ سازی خودسوزی تلخ این دختر را نیز به ماجرایی سیاسی و ضد جمهوری اسلامی ایران تبدیل نمایند.

در پی جنجال ها و حواشی چند روز گذشته در فضای مجازی ، یکی از فعالین شبکه های اجتماعی با انتشار رشته توییتی پشت پرده هشتگ #دختر-آبی و ارتباط این ماجرا با سحر طلوعی خبرنگار روزنامه اصلاحطلب شرق را منتشر نموده است. او در این رشته توییت نوشته است:

پشت پرده هشتگ #دختر-آبی و نقش سحر طلوعی، خبرنگار روزنامه شرق!

همواره پای یک اصلاح طلب در میان است؟!

2-سحرطلوعی خبرنگار فوتبال دوست روزنامه اصلاح طلب شرق است! البته از فرصت های مختلف برای هوچی گری ممنوعیت ورود زنان به استادیوم استفاده نموده است.

اما این بار داستان کمی متفاوت بود! سحر طلوعی سوژه ای پیدا میکند که هم نام خودش است!

3-اصل خبری که به گفته خودش صحتش معین نیست را از شهروند آنلاین برمیدارد! تا جایی که خودش اسم سارا را برای دختر سوخته انتخاب میکند! برای داغ کردن یک سوژه، چه بهتر که سوژه سوخته باشد!

4- ابتدا ادعا میکند که، چون خواهرش معذوریت داشته اسم اصلی سحر را نام ببره، نام سارا را انتخاب نموده است برای دختر سوخته!

بعد با اینکه ادعا میکند ماجرا هنوز صددرصد تایید نشده بوده، اقدام نموده به داغ کردنش! حتی انتخاب هشتگ!

5-در گام اول هشتک #دختر-آبی را برای کیس سوخته استفاده میکند! یعنی هشتگ دختر آبی مولود سحر طلوعی است! بعد خودش را با ظرفیت های مختلف آشکار و پنهان تکه تکه میکند تا بتواند واکنش اهالی فوتبال را جلب ماجرا کند! در ارتباطات پنهان از چه ظرفیت هایی استفاده نموده است معین نیست!

6-شانتاژ رسانه ای برای تحریک کردن اهالی فوتبال جهت سوار شدن بر موج ایجاد شده آن هم با هشتگی که او فراوری نموده و ترند شد!

از اسطوره ها میخواد که به استوری بسنده ننمایند و مطالبه نمایند؟ مطالبه چی؟ احتمالا مطالبه تحریم فوتبال ایران تا آرزوی ورود زنان به استادیوم با تحریم حل گردد!

7-بعد آغاز میکند به وب چرخی و نشان دادن واکنش فوتبالیست ها و تحریک بقیه! یک خبرنگار عشق فوتبال که با مهرداد اولادی و... هم قهوه خورده است، قطعا ظرفیت مناسبی دارد برای ارتباط و تحریک ورزشکاران! به خصوص اینکه خبرنگار روزنامه شرق است و اصلاح طلب و عشق سلفی در استادیوم آزادی!

8-حیات دختر آبی تمام شد، اما آغاز ماجرای #دروغ-دختر-آبی بود! سوژه سوخته آن ها داغ شده بود و حالا باید بشینند کنار! چون دیگر پای رضاپهلوی و مریم رجوی هم باز شده! این یعنی ماجرا امنیتی شده و او باید به دنبال حاشیه امن باشد! پس باید فعالیت آشکار خود را کم کند

9-او فعالیت آشکار خود را کم میکند، چون اسلافش در BBC، صدای آمریکا، ایران اینترنشنال و... پای کار هشتگش آمده اند و حتی هشتگ لاتین دختر آبی هم ترند جهانی شده به یاری ربات های مستقر در آمریکا و کانادا!

نوشین های جعفری مشغول کار هستند! در روزنامه هایی که از بودجه خاص دولتی ارتزاق مینمایند

این بررسی توییتری با استفاده از یک سایت بررسی معتبر هم نشان میدهد اولین بار چه کسی هشتک دختر آبی رو استفاده نموده است. سندی که خارج از تحلیل و رصد بالا قابل کتمان نیست!

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 64

به "پشت پرده هشتگ #دختر-آبی و نقش سحر طلوعی، خبرنگار روزنامه شرق!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده هشتگ #دختر-آبی و نقش سحر طلوعی، خبرنگار روزنامه شرق!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید