پرسپولیس با حسادت ها قهرمان می گردد، نمی توان فوتبال را تعلیق کرد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، حسین کلانی در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد عدم برگزاری بازی های استقلال - پارس جنوبی و فولاد - نساجی به دلیل ابتلای تعدادی از بازیکنان استقلال تهران و فولاد به ویروس کرونا گفت: به نظرم تیم های استقلال و فولاد کار درستی انجام می دهند. پای جان آدمی در میان است. اگر واقعاً تشخیص بر ابتلای اعضای آنها به کرونا هست باید از این تصمیم دفاع کرد. چیزی مهم تر از سلامتی وجود ندارد و به مدیران این باشگاه ها باید کاملاً حق داد که نخواهند با جان افراد بازی نمایند.

پرسپولیس با حسادت ها قهرمان می گردد، نمی توان فوتبال را تعلیق کرد

کارشناس فوتبال ایران اضافه کرد: فوتبالیست ها در دید هستند و ابتلای آنها می تواند جامعه را به شوک ببرد. تمام ارکان فعلی که درگیر فوتبال شده اند باید از سلامتی خود اطمینان کسب نمایند.

کلانی راجع به انتقاداتی که از عدم رعایت امور بهداشتی توسط بازرسان پزشکی بازی های لیگ برتر می گردد یادآور شد: من در جریان جزئیات فرایند رعایت پروتکل ها توسط سازمان لیگ و به تبع آن باشگاه های لیگ فزونی نیستم. امیدوارم تمام موارد رعایت گردد تا اعضای تیم ها با آرامش ذهنی و جسمی کامل در میدان مسابقه حاضر شوند. وظیفه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است که تمام مسائل وجود برای تیم ها را حل نماید. باید بپذیریم که فوتبال یکی از پدیده های اجتماعی در جهان و بخصوص ایران است. نمی توان آن را برای همواره به تعلیق درآورد.

پیشکسوت پرسپولیس راجع به دو برد این تیم با آغاز دوباره رقابت های لیگ برتر و تقویت احتمال کسب چهارمین قهرمانی متوالی، توضیح داد: در آغاز دوباره بازی ها پرسپولیس توانست خیلی خوب کارش را دنبال کند. با وجود حسادت ها و مسائلی که برای پرسپولیس به وجود آوردند، این تیم خوب نتیجه گرفت و حالا وقتش است که قهرمانی لیگ برتر را به اسم این تیم ثبت کنیم. بازیکنان پرسپولیس با وجود حسادت ها، مردانه می جنگند و همه چیز را در زمین مسابقه معین می نمایند. آنها لایق قهرمانی هستند.

کلانی اضافه کرد: ای کاش رقیبان پرسپولیس در صورتی که تفکر موجود در تشکیلات را قبول ندارند، سکوت نمایند و شرافت در رقابت را بر هم نریزند.

پیشکسوت پرسپولیس در انتها از پیشنهاد خود مبنی بر ایجاد اتحادیه های فوتبالی در ارکان مختلف فوتبال ایران صحبت کرد و گفت: تا زمانی که اتحادیه های مختلف در فوتبال تشکیل نگردد مسائل مربوط به مدیریت فوتبال هم حل نمی گردد. من فکر می کنم چنین نهادهایی می توانند یاری فراوانی به رشد صحیح و بی حاشیه فوتبال نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 746

به "پرسپولیس با حسادت ها قهرمان می گردد، نمی توان فوتبال را تعلیق کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس با حسادت ها قهرمان می گردد، نمی توان فوتبال را تعلیق کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید