طلاق ملانی از ترامپ در پی شکست انتخاباتی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، همسر رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا میخواهد به ازدواج معاملاتی 15 ساله شان خاتمه دهد و برای طلاق از همسرش پس از خروج وی از کاخ سفید به دنبال شکستش در انتخابات سه نوامبر، لحظه شماری می نماید.

طلاق ملانی از ترامپ در پی شکست انتخاباتی

به نوشته رونامه دیلی میل، اوماروسا مانیگو نیومن، یکی از دستیاران سابق کاخ سفید مدعی شد: ازدواج 15 ساله دونالد ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا و ملانیا ترامپ، بانوی اول این کشور تمام شده و ملانیا برای طلاق از دونالد ترامپ پس از خروج از کاخ سفید لحظه شماری می نماید.

نیومن ادعا کرد: علت آنکه ملانیا در حالی که ترامپ رئیس جمهور است از او جدا نمی گردد این است که اگر ملانیا بخواهد ترامپ را اینگونه تحقیر و خوار کند و در حالی که ترامپ در کاخ سفید است او را ترک کند، دونالد ترامپ راهی برای مجازات ملانیا پیدا خواهد نمود.

نیومن به طور غیرمنتظره ای در دسامبر سال 2017 میلادی کناره گیری کرد و در حال حاضر به یکی از منتقدان ترامپ تبدیل شده است.

یکی از دوستان ملانیا تاکید نمود: در سال 2016 میلادی هنگامی که دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد، ملانیا به پهنای صورت گریه کرد چرا که او به هیچ وجه انتظار نداشت که شوهرش در انتخابات پیروز گردد و ملانیا پنج ماه بعد از مراسم تحلیف شوهرش از نیویورک به کاخ سفید در واشنگتن نقل مکان کرد آن هم ظاهرا به خاطر آنکه پسرشان بارون باید دوره مدرسه خود را تمام می کرد.

در همین حال، استفانی وولکوف، یکی از مشاوران ارشد سابق ملانیا گفته بود که ملانیا با دونالد ترامپ یک قرارداد پس از ازدواج امضا نموده تا ترامپ سهم برابری از ثروتش را به بارون بدهد.

وولکوف همچنین ادعا نموده که ملانیا و دونالد ترامپ در کاخ سفید در اتاق هایی جداگانه زندگی می نمایند و یک ازدواج معاملاتی دارند.

اما علی رغم این ادعاها، ملانیا مدعی است که رابطه بسیار عالی با شوهرش دارد و دونالد ترامپ نیز تاکید دارد که آنها هرگز جر و بحث نمی نمایند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 940

به "طلاق ملانی از ترامپ در پی شکست انتخاباتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلاق ملانی از ترامپ در پی شکست انتخاباتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید