وکیل ترامپ خواستار بریدن سر شد!

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، رودی جولیانی، وکیل کمپین دونالد ترامپ در صحبت هایش در فاکس نیوز طی پنجشنبه شب با طرح این ادعا که حزب دموکرات توسط کلینتون دزدیده شده گفت که یک نفر باید سر را ببرد و با دستش نیز ادای بریدن گلو را به نمایش گذاشت!

وکیل ترامپ خواستار بریدن سر شد!

به گزارش اسپوتنیک، پیشتر رودی جولیانی وکیل کمپین دونالد ترامپ رهبران شهر های تحت اداره حزب دموکرات در ایالت های میدان رقابت در انتخابات را از بابت آنچه که کمپین هماهنگ و متمرکز تقلب در انتخابات برای دزدیدن پیروزی از دونالد ترامپ در انتخابات سوم نوامبر خواند، محکوم کرد.

رودی جولیانی روز پنجشنبه در برنامه تلویزیونی شون هانیتی، مجری فاکس نیوز گفت: آن ها افرادی بسیار بسیار بد هستند. آن ها دموکرات های عادی نیستند - در کشور دموکرات هایی شگفت انگیز هستند، آن ها ممکن است با شما یا من مخالف باشند، شما آن ها را میشناسید.

جولیانی در ادامه ادعا کرد: حزب دموکرات به نحوی توسط کلینتون دزدیده شده است... و از آن زمان به بعد فاسدتر و فاسدتر و فاسدتر شده است.

جولیانی مشخص نکرد که منظورش از کلمه کلینتون، بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکاست یا هیلاری کلینتون، نامزد ریاست جمهوری سابق حزب دموکرات در انتخابات سال 2016.

در حالی که شان هانیتی ظاهرا با گفتن جمله برایتان بهترین آرزو ها را دارم تلاش کرد حرف های جولیانی را قطع کند، این شهردار سابق شهر نیویورک علامت بریدن گلو را نشان داده و گفت: یک نفر باید سر را ببرد.

رودی جولیانی پیش از آن در یک کنفرانس خبری در روز پنجشنبه این ادعا را مطرح نمود که تقلب انتخاباتی یک تلاش هماهنگ در سطح ملی بوده است.

دیلی بیست گزارش کرد، جولیانی تلاش کرد برای این اتهامات زمینه ایجاد کند.

او گفت: من نمی دانم شما برای بیدار شدن، عمل به وظیفه خود و مطلع کردن مردم آمریکا از چیز هایی که لازم است بدانند، چه شما دوست داشته باشید چه نداشته باشید، به چه چیزی نیاز دارید؟ این واقعی است. این ساختگی نیست. اینجا کسی نیست که درگیر فانتزی باشد.

او ادامه داد، این حوادث ادعایی یک تقلب واحد انتخاباتی در یک ایالت نیست بلکه هماهنگ شده در سطح ملی است!

منبع: فرارو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 968

به "وکیل ترامپ خواستار بریدن سر شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل ترامپ خواستار بریدن سر شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید