خون جمهوری خواهان در سنای آمریکا ریخته خواهد شد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، بن ساس سناتور جمهوری خواه هشدار داد عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مقابله با همه گیری کرونا و بیگانگی رای دهندگان با وی می تواند منجر به حمام خون جمهوری خواهان در سنای آمریکا (کنایه از شکست جمهوری خواهان در انتخابات سنا) در ماه نوامبر (ماه انتخابات) شود.

خون جمهوری خواهان در سنای آمریکا ریخته خواهد شد

به گزارش خبرنگاران پایگاه خبری هیل به نقل از روزنامه نیویورک تایمز، نوشته است که وی گفت: اکنون احتمال به راه افتادن حمام خون (حزب) جمهوری خواه در سنا وجود دارد و به همین خاطر هرگز سوار قطار ترامپ نشدم. برای همین موافقت نکردم که در کمیته انتخاب مجدد او باشم و به همین دلیل برای او تبلیغ نمی کنم.

او در ادامه شکست ترامپ در انتخابات سوم نوامبر (13 آبان) را محتمل دانست و گفت خطر سونامی آبی (رنگ انتخاباتی حزب دموکرات) آن ها را تهدید می کند.

این سناتور که تکلیف کرسی خودش هم در سوم نوامبر معین خواهد شد، از سیاست خارجی ترامپ هم انتقاد کرد و گفت او متحدان را رانده و حقوق بشر را نادیده گرفته است.

در صوتی که از صحبت های ساس در یک ویدئو کنفرانس به دست وبگاه خبری آمریکایی واشنگتن اگزمینر رسیده، او ترامپ را عامل اصلی تمایل جوانان به نامزدهای دموکرات در انتخابات های آینده آمریکا دانسته است.

وبگاه هیل همچنین در گزارشی به این موضوع پرداخته که بسیاری از اعضای ارشد حزب جمهوری خواه با پذیرش احتمال پیروزی حزب دموکرات در انتخابات آینده، به دنبال فاصله دریافت از ترامپ برای حفظ اکثریت خود در سنای آمریکا هستند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 898

به "خون جمهوری خواهان در سنای آمریکا ریخته خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خون جمهوری خواهان در سنای آمریکا ریخته خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید