طرح گازرسانی به پالایشگاه گاز پارسیان سپهر به بهره برداری رسید

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، مدیرعامل شرکت گاز استان فارس از تکمیل طرح تامین گاز سوخت پالایشگاه گاز پارسیان سپهر شهرستان مُهر و روشن شدن مشعل این پالایشگاه در جنوب استان اطلاع داد.

طرح گازرسانی به پالایشگاه گاز پارسیان سپهر به بهره برداری رسید

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، غلامعباس حسینی با بیان اینکه برای گازرسانی به پالایشگاه گاز پارسیان سپهر یک انشعاب 6 اینچ از خط 56 اینچ الحاقی به خطوط چهارم و هشتم سراسری گرفته شده است، گفت: در این پروژه که با نظارت شرکت گاز استان فارس در زمینه های طراحی و اجرای خط لوله و تاسیسات جانبی به انجام رسید،760 متر خط انتقال 6 اینچ به همراه ایستگاه انشعاب، شیر اتوماتیک قطع جریان، ایستگاه حفاظت کاتدی و ایستگاه اندازه گیری اجرا شده است.

وی با بیان اینکه این طرح در مدت 6 ماه اجرایی شده است، اضافه کرد: با بهره برداری از این پروژه، امکان تأمین 30 هزار متر مکعب در ساعت گاز سوخت مورد احتیاج این واحد صنعتی فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس توضیح داد: این شرکت در زمینه تحویل گاز به نیروگاه ها، پالایشگاه ها و صنایع استان با همه توان خود گام برمی دارد و امیدواریم بتوانیم زمینه های بهره مندی هرچه بیشتر صنایع استان از این انرژی پاک را فراهم کنیم.

پالایشگاه گاز پارسیان سپهر شهرستان مُهر در استان فارس با ظرفیت فراوری سالانه 3 میلیون و 300 هزار تن مخلوط اتان و سایر محصولات در نزدیکی دومین مجتمع گازی کشور فعالیت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1060

به "طرح گازرسانی به پالایشگاه گاز پارسیان سپهر به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح گازرسانی به پالایشگاه گاز پارسیان سپهر به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید