خبرنگاران استاندار: محدودیت های شدید کرونایی در کرمان اعمال می گردد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، کرمان - خبرنگاران - استاندار کرمان با اشاره به موج سنگین ویروس کرونا که کشور را فراگرفته است، گفت: محدودیت های شدیدی از شنبه در این استان اعمال می گردد.

خبرنگاران استاندار: محدودیت های شدید کرونایی در کرمان اعمال می گردد

به گزارش خبرنگاران، علی زینی وند شامگاه پنجشنبه در نشست برطرف موانع فراوری شهرستان های عنبرآباد و قلعه گنج شرایط ویروس کرونا را نگران کننده دانست و اضافه نمود: ما در تداوم سفر به شهرستان ها که نتیجه خوبی در پیگیری کارها و مسائل گرفته بودیم، تصمیم داشتیم به بخش عشایری و جبالبارز جنوبی سفر کنیم اما با موج جدید کرونا روبرو شدیم و سفر را به تعویق انداختیم.

وی با بیان اینکه مناطق جنوبی استان کرمان در شرایط آبی و زرد قرار دارند، تاکید نمود: چون برگزاری سفر به معنای عادی نگری تلقی گردد ما سفر را لغو کردیم تا به مردم این پیغام را برسانیم این موج جدید کرونا ما را بسیار نگران نموده است.

زینی وند توضیح داد: گزارش رئیس دانشگاه علوم پزشکی در جلسه ای که در مورد کرونا بود ما را بسیار نگران کرد، تست های مثبت به شدت افزایش پیدا نموده و امروز در بازدید از بیمارستان پیغامبر اعظم شاهد پر شدن تخت های این بیمارستان و بیماستان های دیگر خواهیم بود.

به گفته وی، بر اساس ضرورت پیش آمده، امشب رئیس دانشگاه علوم پزشکی به وسیله شبکه استانی به مردم هشدار های لازم را خواهند داد.

استاندار کرمان با بیان اینکه مقدمات زیادی برای سفر به جنوب چیده شده بود، گفت: جمع بندی های زیادی انجام شده بود و مدیران جنوب نیز آماده بودند و مباحث زیادی پیگیری شده بود.

وی ادامه داد: بعضی از موضوعات قابل پیگیری امروز آنالیز و حل شد، از جمله کارخانه فراوری کنستانتره مس که مشکلاتی در زمینه محیط زیست و آب داشت که حل و فصل شد.

وی ادامه داد: همچنین در حوزه راه های روستایی و طرح تفضیلی شهرستان عنبرآباد و تکمیل مصوباتی که در سفر های قبلی داشتیم، مورد به مورد تصمیم گرفتیم که بخشی از آنها احتیاج به بودجه جدید 1400 دارند.

استاندار کرمان با بیان اینکه به صورت مجزا به همه مناطق رسیدگی خواهیم کرد، اذعان داشت: سال جاری جلسات مجزای زیادی برگزار کردیم که به تک تک مناطق رسیدگی گردد، درست است وقت گیر تر است اما نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1220

به "خبرنگاران استاندار: محدودیت های شدید کرونایی در کرمان اعمال می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار: محدودیت های شدید کرونایی در کرمان اعمال می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید