حکم دادگاه نجفی در مرحله انشاء

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، وکیل محمدعلی نجفی با اشاره به اینکه دادگاه در حال انشای حکم صادره برای موکلش است، گفت: هنوز حکم، صادر و ابلاغ نشده است.

حکم دادگاه نجفی در مرحله انشاء

به گزارش وبلاگ داستان نویسی به نقل از فارس، حمیدرضا گودرزی در این باره گفت: دادگاه در حال حاضر مشغول انشای حکم موکلم است.

وی با بیان اینکه دادگاه هنوز به مرحله نهایی نرسیده است، گفت: دادگاه در حال صدور رأی است تا شرایط موکلم از نظر جنبه عمومی قتل میترا استاد روشن گردد.

7 خرداد سال جاری میترا استاد به دست محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران به قتل رسید و کیفرخواست پرونده اتهامی محمدعلی نجفی شامل قتل عمد میترا استاد، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز، ایراد صدمه بدنی عمدی منتهی به جرح (غیرفوتی) با تقاضای اولیای دم مبنی بر قصاص نام برده تعریف شد اما با بخشش اولیای دم، شهردار اسبق از قصاص رهایی یافت و دادگاه در دو روز 6 و 9 آذر به دلیل آنالیز جنبه عمومی قتل برگزار گردید.

در این جلسات، اظهارات کارشناسان اسلحه شناسی و پزشکی قانونی به همراه آخرین دفاعیات متهم و وکلای ایشان و همچنین شاهدان و مطلعان پرونده اخذ شد.

طبق نظر رئیس دادگاه، ادعای کمانه زنی گلوله منتفی شد و به گفته نماینده دادستانی، اشد مجازات درخواست شد.

پس از ختم دور دوم دادرسی، قاضی کشکولی اعلام نمود ظرف یک هفته، رأی نهایی صادر و اعلام خواهد شد و حالا پس از گذشت این مدت، رأی در مرحله انشاء قرار گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 304

به "حکم دادگاه نجفی در مرحله انشاء" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم دادگاه نجفی در مرحله انشاء"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید