حمایت از مالکان ساختمانهایی که متقاضی بهینه سازی انرژی هستند

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بهینه سازی انرژی در ساختمان و کاهش تلفات انرژی می تواند صرفه جویی قابل توجهی در حوزه ملی به همراه داشته باشد. در این راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از مالکان ساختمان های که متقاضی اجرایی طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان هستند حمایت می نماید.

حمایت از مالکان ساختمانهایی که متقاضی بهینه سازی انرژی هستند

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

پروژه بهینه­ سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان از جمله طرح هایی است که به این منظور در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شده است.

این پروژه سعی دارد تا با تجمیع کوشش های انجام شده در این زمینه و توسعه فرهنگ سازی میان شهروندان، مردم را با مفهوم بهینه سازی انرژی آشنا کند. شاخت عمومی از مزایایی جلوگیری از اتلاف انرژی می تواند در کاهش مصرف و صرفه جویی منابع، نقش بسزایی داشته باشد.

پروژه بهینه­ سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان، بانظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از اجرای راه کارهای صرفه جویی انرژی در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری در شهر تهران حمایت اقتصادی می نماید. شهروندان متقاضی می توانند با مراجعه به سایت این پروژه از جزئیات این بسته حمایتی و نحوه ثبت نام، در طرح آگاه شوند.

بر اساس سند جدید چشم انداز، باید تا سال 1427 مصرف انرژی در کشور به یک دوم مصرف فعلی کاهش یابد. بر همین اساس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تدوین بسته حمایت اقتصادی و توسعه فرهنگ سازی، سعی دارد تا توجه بیش تری را به این مقوله مهم جلب کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 313

به "حمایت از مالکان ساختمانهایی که متقاضی بهینه سازی انرژی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از مالکان ساختمانهایی که متقاضی بهینه سازی انرژی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید