برگزاری هفته فیلم لهستان

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، اصفهان هم زمان با تهران و شیراز دهم تا شانزدهم آذرماه، میزبان هفته فیلم لهستان با حضور یوانا کاس کراوزه، کارگردان و فیلمنامه نویس لهستانی خواهد بود.

برگزاری هفته فیلم لهستان

به گزارش وبلاگ داستان نویسی به نقل از مهر، شهر اصفهان از دهم تا شانزدهم آذرماه میزبان هفته فیلم لهستان خواهد بود و ششمین هفته فیلم اروپا با عنوان هفته فیلم لهستان بعد از تلاش های بسیار در اخذ مجوزهای لازم، همزمان با تهران و شیراز در نصف جهان نیز برگزار می شود.

در سال گذشته تلاش بسیاری برای برگزاری هفته فیلم لهستان انجام شد که ناکام ماند و با تلاش بسیار امسال اصفهان توانست میزبان فیلم های ماندگاری از کشور لهستان شود.

مهمان ویژه هفته فیلم لهستان در شهر اصفهان خانم یوانا کاس کراوزه، کارگردان، فیلم نامه نویس، تهیه کننده و نویسنده بعضی از مهمترین و شناخته شده ترین فیلم های لهستانی در دهه های اخیر است.

بر این اساس فیلم پاپوشا از یوانا کاس کراوزه در روز دوشنبه ساعت پنج بعدازظهر اکران می شود و پس از اکران این فیلم از مهمان ویژه هفته فیلم لهستان کارگاه آموزش فیلم سازی با موضوع سینمای هنری ایران و لهستان و تولید مشترک با حضور یوانا کاس کراوزه برگزار خواهد شد.

فیلم های هفته فیلم لهستان همانند دیگر هفته های فیلم اروپا به شکل رایگان برگزار می شود، در این هفته از ساعت 17 تا 21 فیلم خدایان محصول 2014 از لوکاس پالکوسکی که 19 بار برنده جایزه و 9 بار نامزد جایزه شده به همراه فیلم های پرندگان در کیگالی آواز می خوانند، حیوان بزرگ، رد پا، کاتین، 80 میلیون و پاپوشا به نمایش درخواهند آمد.

روز سه شنبه یوانا کاس کراوزه بازدیدی از موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی سپهر دانش معاصر خواهند داشت و در این دیدار که به میزبانی رئیس موسسه برگزار خواهد شد دانشجویان رشته سینما با نقطه نظرات معاون رئیس اتحادیه صنفی کارگردانان فیلم لهستان و متخصص موسسه هنر فیلم لهستان آشنا خواهند شد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 263

به "برگزاری هفته فیلم لهستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری هفته فیلم لهستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید