بازگشت دلهره به بورس ، بورس در انتظار شوک تازه است؟

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به گزارش خبرنگاران، هفته گذشته بازار سهام با خبر خداحافطی رئیس سازمان بورس به کار خود پایان داد و دقیقا دو روز بعد، رئیس تازه این سازمان معرفی شد. مجید عشقی از این پس سکان دار سازمان بورس است.

بازگشت دلهره به بورس ، بورس در انتظار شوک تازه است؟

بازار این هفته در حالی آغاز به کار می کند که هنوز سیاست های رئیس نو سازمان بورس تعیین نشده است. بنابراین بازار سرمایه بعد از پشت سر گذاشتن افت قیمت دلار و فروش اوراق از طریق دولت، این هفته باید منتظر شوک نوی باشد.

نیما میرزایی، کارشناس بازار سرمایه در صفحه اینستاگرامی خود دلایل ریزش بازار در روزهای گذشته را افت قیمت دلار، بلاتکلیفی ریاست سازمان بورس و افزایش نرخ بهره خاطرنشان کرد. همچنین این کارشناس بازار درباره فرایند بازار سهام به خبرنگاران گفت: تحرکات بازار هفته آینده نوسانی یا خنثی است و گروه های پیشرو هم بانکی ها و پتروشیمی ها هستند.

همچنین مهدی ساسانی در اینستاگرام خود نوشت: شرایط بازار خوب نیست و اگر شاخص محدوده یک میلیون و 380 را هم از دست بدهد تا یک میلیون و 300 تا 330 هزار واحد افت خواهد داشت.

برخی از کارشناسان بازار سرمایه در حالی فرایند بازار را برای هفته آینده مثبت ارزیابی کردند که احتمال دستکاری شاخص را دادند.

آخرین پیش بینی های بورس را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1490

به "بازگشت دلهره به بورس ، بورس در انتظار شوک تازه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت دلهره به بورس ، بورس در انتظار شوک تازه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید