355 خانه غیرمجاز در فارس پلمب شد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، رئیس جامعه هتلداران فارس از پلمپ 355 خانه مبله غیرمجاز در این استان اطلاع داد و تاکید نمود: باید دست دلال ها از گردشگری سلامت کوتاه گردد.

355 خانه غیرمجاز در فارس پلمب شد

حسن سیادتان با اشاره به اجرای طرح ساماندهی خانه های اجاره ای در این استان گفت: با توجه به افزایش سفر مسافران و گردشگران عرب به استان فارس با انگیزه درمان، هماهنگ شده است تا این مسافران در خانه های شخصی اقامت نداشته باشند و حتما از هتل و اقامتگاه های مجاز استفاده نمایند تا از ظرفیت های امنیتی و مالی این سفرها بهره بیشتری برده گردد.

او از پلمب 355 خانه مبله شخصی که بدون مجوز، مصرف گردشگری داشتند و غیرمجاز بودند، اطلاع داد و اضافه کرد: این اقدام با همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی اجرا شده است اما باید تداوم داشته باشد تا ساختار پایداری برای اقامت تعریف گردد.

با توجه به رشد خانه های اجاره ای شخصی در گردشگری، ضروری است برخوردهای ضابطه مند و قانونی به سایر استان ها تسری یابد، مخصوصا به شمال کشور که تعداد این خانه ها بی رویه در حال افزایش است و به جریان مالی گردشگری خدشه وارد نموده و دردسرهای اجتماعی به وجود آورده است.

سیادتان همچنین برخورد جدی تر با دلالان گردشگری سلامت را ضروری دانست و گفت: دلال ها پول های سنگینی از گردشگران خارجی می گیرند و خدمات نازل و بی کیفتی را عرضه می نمایند که فقط بدنامی آورده است. باید روش پذیرش گردشگران سلامت اصلاح و ساماندهی گردد و دست این دلال ها را کوتاه کرد. این کار به عزم و اراده ای جدی در تمام بخش های کشور احتیاج دارد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 65

به "355 خانه غیرمجاز در فارس پلمب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "355 خانه غیرمجاز در فارس پلمب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید