گل محمدی: قرارداد استقلالی ها 3 برابر بازیکنان پرسپولیس است

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، یحیی گل محمدی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری گفت: بازی خیلی حساسی را بردیم. هر بازی که تا آخر فصل انجام می دهیم فینال گونه است. به همه بازی های به جای مانده به دید یک فینال نگاه می کنیم. در فینال هم فقط باید برنده باشیم. نیمه اول یک فوتبال خیلی زیبا و هجومی را به نمایش گذاشتیم و می توانستیم بیشتر از دو گل هم بزنیم.

گل محمدی: قرارداد استقلالی ها 3 برابر بازیکنان پرسپولیس است

وی افزود: حیف بود و کاش هواداران از نزدیک بازی زیبای بچه ها را در نیمه اول می دیدند. در نیمه دوم مقداری به خاطر فشار حریف عقب نشینی کردیم. طبیعی بود ولی ما می توانستیم در نیمه دوم گل سوم را هم بزنیم. نزدن گل سوم کار را سخت کرد ولی توانستیم بازی را کنترل کنیم و ببریم. این برد را به هواداران تقدیم می کنیم. درست است کنارمان نیستند ولی همیشه انرژی مثبت آنها را حس می کنیم.

گل محمدی نام کرد: امیدوارم در سه بازی آینده هم سه امتیاز را هم مثل امروز بگیریم. در مجموع بازی زیبایی بود و آلومینیوم هم بازی خوبی به نمایش گذاشت. خیلی خوشحالیم و نگاه مان به آینده مثبت تر و امیدوارانه تر می شود. امیدوارم در پایان قهرمانی را به هواداران هدیه کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد دربی روز پنجشنبه تیمش مقابل استقلال در جام حذفی شرح داد: دربی همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد و برای هواداران هم مهم است. با توجه به بازیکنان خوبی که هر دو تیم دارند، امیدوارم اول بازی زیبایی از سوی هر دو تیم باشد و به دور از استرس یک بازی جوانمردانه و فنی را انجام دهند. فعلا تمرکزمان روی ریکاوری و بازگشت بدن ها به شرایط مسابقه است. فکر می کنم در مجموع بازی زیبایی شود.

گل محمدی که در نشست خبری حاضر به نشستن مقابل دوربین های تلویزیونی نشده بود، در این باره گفت: رابطه بین صدا و سیما و باشگاه ما رابطه خوبی نبوده است. وارد جزئیات نمی شوم، ما در سال های گذشته هم تعامل خوبی با صدا و سیما و رسانه ها داشتیم ولی امسال این اتفاق افتاده و برنامه های عجیب و غریب یک طرفه است. همیشه تیم ما را زیر سوال بردند و می خواستند تیم ما را طور دیگری معرفی کنند که از واقعیت دور بود، ما هم به خاطر همین این تصمیم را گرفتیم.

شما در نشست خبری قبل از بازی از هوچی گری برخی تیم ها صحبت کردید، اما برخی ها معتقدند شما هم باید در یک مسابقه از کنار زمین اخراج می شدید و این اتفاق رخ نداده است. سرمربی پرسپولیس در واکنش به طرح این سوال گفت: هوچی گری فقط اعتراض نیست. هوچی گری این است که مدیرعامل تیم حریف روزی دو مصاحبه کند تا جایگاه از دست رفته را با بی احترامی به تیم ما به دست بیاورد. هوچی گری این است که دو تا سه هفته مانده به دربی به داوری فشار بیاورند و راجع به تیم ما صحبت می کنند. شرایطی که امسال برای آنها بوده خیلی خوب بود. 98 میلیارد اسپانسر داده و 50-60 میلیارد هم متمول های هیئت مدیره به آن داد ه اند. 160 میلیارد امسال پول گرفتند- به جز پول های دیگر- بیشترین هزینه را این تیم کرده ولی همیشه فشار روی ما بوده و برای ما سقف قرارداد تعیین کردند.

گل محمدی گفت: قرادادهای دو تیم را منتشر کنید، چرا تا نام انتشار قراردادها می آید پا پس می کشند، می دانید دلیلش چیست؟ دلیلش این است که قرارداد بازیکنان این تیم سه برابر قرارداد ماست. مطمئن باشید هیچ وقت هم قراردادشان را رسانه ای نمی کنند. این هوچی گری است، به خاطر اینکه زیر فشار هواداران خودشان هستند در مورد تیم ما حرف می زنند. واقعا جای تأسف دارد، به جای اینکه تمرکزشان روی تیم خودشان باشد، روی تیم ماست و این عجیب است. این در فوتبال ما کم دیده می شود ولی از طرف تیم رقیب این اتفاقات افتاده است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مرداد 1400 بروزرسانی: 5 مرداد 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1366

به "گل محمدی: قرارداد استقلالی ها 3 برابر بازیکنان پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: قرارداد استقلالی ها 3 برابر بازیکنان پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید