چین با خودروهای ایمن تر و فناورانه تر بازار اروپا را تسخیر می کند

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در ماه های اخیر چند خودروساز برقی چین در برنامه تازه ارزیابی خودرو اروپا(NCAP) 5 ستاره دریافت کردند. این دستاورد نیازمند آن است که وسایل نقلیه دارای ویژگی های فعال و غیرفعال ایمنی باشند که عملکرد آنها بهتر از استانداردهای قانونی باشد.

چین با خودروهای ایمن تر و فناورانه تر بازار اروپا را تسخیر می کند

برایان گو رییس شرکت خودروسازی برقی Xpeng می گوید: تمام خودروسازان برقی چینی می خواهند 5ستاره NCAP را دریافت کنند تا بتوانند در بازار این منطقه عملکرد رقابتی تری داشته باشند.

به گفته گو شرکتXpeng سه سال گذشته را صرف ساخت مراکز فروش و خدمات در دانمارک، هلند، نروژ و سوئد کرده است. هرچند مرکز فروش در نروژ خواهد بود.

متیو آوری مدیر شرکت انگلیسی تاتچام ریسرچ یک مرکز تحقیقات خودرو در این باره می گوید: خودروسازان برقی چینی به درستی متوجه شده اند ایمنی نقش مهمی در فرایند فروش محصول دارد.

دستیابی به 5 ستاره NCAP کلیدی برای مقابله با نگرانی های اتحادیه اروپا درباره کیفیت خودروهای تولید چین پس از شکست در تست های تصادف در سال های 2006 و 2007 میلادی است. این شکست ها سبب شد خودروهای چینی غیر ایمن به نظر برسند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1401 بروزرسانی: 30 آبان 1401 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1815

به "چین با خودروهای ایمن تر و فناورانه تر بازار اروپا را تسخیر می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین با خودروهای ایمن تر و فناورانه تر بازار اروپا را تسخیر می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید