پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس بسته است

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، ایمان حسین پور شرفشاد در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره مسائل حقوقی مطرح شده در پرونده گابریل کالدرون گفت: در اینکه مدیران باشگاه باید حکم صادره از سوی فیفا را اجرا نمایند، شکی نیست. مدیران باشگاه خود را ملزم به این امر می دانند و نسبت به آن اقدام خواهند کرد. احتیاج به شرح نیست که چرا در اجرای این مسئله وقفه افتاد.

پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس بسته است

وی اضافه نمود: درباره برخی از اظهارنظرهای مطروحه، در وهله اول باید بگویم قبل از هر اظهارنظر باید آخرین ویرایش مقررات انضباطی فیفا، متن حکم صادره و نامه ارسالی از سوی فیفا درباره بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی مطالعه و سپس اظهارنظر گردد. در حال حاضر محرومیت باشگاه پرسپولیس مبتنی بر آخرین ویرایش مقررات انضباطی فیفا و رأی صادره، صرفاً بر بسته بودن پنجره نقل وانتقالات اشاره دارد و در مقطع کنونی، محرومیت دیگری باشگاه را تهدید نمی کند.

بیشتر بخوانید

صدری: کوشش می کنیم پول کالدرون را از مطالبات مان در AFC بدهیم

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: همانطور که گفته شد، شکی نیست که باشگاه باید بدهی خود از جمله به گابریل کالدرون و دستیارش را پرداخت کند. تمایل باشگاه بر انجام هر چه سریع تر این امر است، اما اینکه بعضاً مطالبی بدون اطلاع دقیق از مدارک و حکم صادره برای به چالش کشیدن باشگاه و مدیریت مطرح می گردد، امری جداگانه است.

حسین پور شرفشاد در ادامه توضیح داد: به هر حال آنچه در حکم آمده، این بود که پرسپولیس با بسته شدن پنجره نقل وانتقالات روبه رو شده است. در حکم درباره سایر مسائل و جرایم، موردی ذکر نشده و در ارتباط با آن هم نامه ای از سوی فیفا ارسال نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1457

به "پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس بسته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس بسته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید