هیات مدیره پرسپولیس به دنبال اصلاح قرارداد کارگزار باشگاه

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس در هفته های ابتدایی رقابت های فصل جاری لیگ برتر خبر از عقد قرارداد با یکی از کارگزاران رسمی بورس برای درآمدزایی از برند خود را داد.

هیات مدیره پرسپولیس به دنبال اصلاح قرارداد کارگزار باشگاه

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل وقت پرسپولیس نیز امضای خود را پای برگه قرارداد با این کارگزار انداخت تا بتواند بخشی از هزینه های میلیاردی سرخ ها در فصل جاری را تامین کند.

اعضای هیات مدیره پرسپولیس نیز با حضور در مراسم رونمایی از اپلیکیشن این باشگاه که توسط کارگزار رسمی طرف قرارداد با پرسپولیس راه اندازی شده بود شرکت کردند تا حمایت کامل خود را از این پروژه نشان دهند.

با این حال پس از رفتن انصاریفرد از صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و سرپرستی مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره سرخ ها بندهایی از این قرارداد، رسانه ای شد که نشان از سود اندک پرسپولیس از درآمدِ استفاده از برند باشگاه می دهد.

از این رو هیات مدیره پرسپولیس تصمیم به اصلاح بعضی بندهای مندرج در این قرارداد گرفته است و می خواهد در جلسات ویژه ای که با شرکای تجاری فعلی خود دارد آنها را رفع کند.

این در حالیست که سرخ ها تا به امروز مبلغ 15 میلیارد تومان به عنوان قرض از کارگزار طرف قراردادشان دریافت نموده اند. هیات مدیره سرخ ها قصد معین تکلیف این پول و معین میزان درآمد خود از این منبع را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 580

به "هیات مدیره پرسپولیس به دنبال اصلاح قرارداد کارگزار باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات مدیره پرسپولیس به دنبال اصلاح قرارداد کارگزار باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید