لطیفی: مدیران استقلال با فرهاد مجیدی بازی کردند، طرفداران از سرمربی حمایت نمایند

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: طرفداران برای موفقیت استقلال از فرهاد مجیدی حمایت نمایند.

لطیفی: مدیران استقلال با فرهاد مجیدی بازی کردند، طرفداران از سرمربی حمایت نمایند

علی لطیفی پیشکسوت فوتبال کشورمان در گفت و گو با ، درباره انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مسئولان باشگاه استقلال به 2 دلیل چاره ای به غیر از انتخاب فرهاد مجیدی نداشتند. اول اینکه توان اقتصادی برای انتخاب مربی خارجی با کیفیت نداشتند و دوم اینکه آن ها گزینه داخلی بهتر از فرهاد مجیدی نداشتند که روی سکو ها محبوب باشد.

لطیفی با بیان اینکه مجیدی بین مربیان داخلی از همه بیشتر مورد تایید طرفداران است توضیح داد: مسئولان باشگاه استقلال فرهاد مجیدی را بازیچه دست خود کردند. آن ها برای اینکه از انتقاد در امان بمانند فرهاد مجیدی را انتخاب کردند.

محبوبیت استراماچونی کار را سخت می نماید

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به فشار طرفداران روی فرهاد مجیدی توضیح داد: طرفداران تیم فوتبال استقلال نه تنها با فرهاد مجیدی بلکه با هر گزینه دیگری که جایگزین استراماچونی می شد مشکل دارند. محبوبیت استراماچونی بین طرفداران کار را برای هر مربی در استقلال سخت می نماید.

لطیفی با بیان اینکه فرهاد مجیدی جایگزین سرمربی کاریزماتیکی شده است اضافه کرد: فرهاد مجیدی باید این را بداند که ممکن است 2 باخت تمام محبوبیت چندین ساله او را به خطر بیاندازد.

شانس پیروزیت فرهاد مجیدی زیاد است

پیشکسوت استقلال درباره پیروزیت فرهاد مجیدی گفت: استقلال تیم بسیار خوبی است و نفرات جوان باکیفیتی دارد. اگر فرهاد مجیدی با فشار زیاد طرفداران بتواند کنار بیاید شانس پیروزیت زیادی دارد.

لطیفی توضیح داد: مشکل اصلی فرهاد مجیدی سایه سنگین و محبوبیت استراماچونی بین طرفداران است که ممکن است در آینده برای او مشکل ساز شود. طرفداران تیم فرهاد مجیدی را با تیم استراماچونی می سنجند که این کار را برای مجیدی خیلی سخت می نماید.

مدیران استقلال با فرهاد مجیدی بازی کردند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مدیران استقلال با انتخاب فرهاد محیدی با او بازی کردند، فشار ها را از روی خود برداشتند و توپ را در زمین فرهاد مجیدی انداختند. فرهاد مجیدی، چون جوان است بازی خورد. اگر نتیجه نگیرد تمام محبوبیت چندین و چند ساله خود ر ا از دست خواهد داد.

طرفداران از فرهاد مجیدی حمایت نمایند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بعد از این همه کش و قوس حتما یکی باید این تیم را در دست می گرفت. حالا که فرهاد مجیدی این شرایط را پذیرفته است از پیشکسوت ها و طرفداران خواهش می کنم که از او حمایت نمایند تا پیروز شود.

لطیفی با بیان اینکه استراماچونی مربی بزرگ و محبوبی بوده توضیح داد: مربیان بزرگی آمدند و رفتند. آن چیزی که می ماند نام بزرگ استقلال است. نام افراد از استقلال بزرگتر نیست پس طرفداران برای نام استقلال از فرهاد مجیدی حمایت نمایند تا تیم بتواند به روز های خوب خود باز شود.

فرهاد مجیدی با سیستم 3-5-2 بازی می نماید

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: من یقین دارم که سرمربی فعلی استقلال با سیستم استراماچونی بازی می نماید. این تیم با این سیستم خو گرفته و اگر مجیدی بخواهد تغییر سیستم دهد کار خیلی سخت می شود.

لطیفی بیان نمود: اگر سیستم 3-5-2 مورد علاقه مجیدی هم نباشد مجبور است برای کوتاه مدت از این سیستم استفاده کند چرا که زمان بر است که تفکرات تیم را تغییر دهد. اگر فرهاد مجیدی غیر این سیستم بازی کند و تیم نتیجه نگیرد فشار طرفداران بسیار بیشتر خواهد شد.

فرهاد مجیدی باید از دستیاران ایرانی استفاده کند

پیشکسون تیم فوتبال استقلال گفت: مشکل اصلی فرهاد مجیدی در مربیگری نه فنی و نه تاکتیکی است. مشکل اصلی نبود استراماچونی است که این تیم را با مشکل روبرو خواهد نمود.

او توضیح داد: سرمربری تیم فوتبال استقلال می تواند برای تمرین دهی و بدنسازی از مربیان خارجی استفاد کند. فرهاد مجیدی برای پیروزیت باید از 2 دستیار ایرانی که بتوانند تیم را جمع نمایند استفاده کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 385

به "لطیفی: مدیران استقلال با فرهاد مجیدی بازی کردند، طرفداران از سرمربی حمایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لطیفی: مدیران استقلال با فرهاد مجیدی بازی کردند، طرفداران از سرمربی حمایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید