خیز یک استقلالی برای شکستن رکورد فرهاد مجیدی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، در حالی که به نظر می رسید رکورد 30 بازی بدون شکست فرهاد مجیدی در استقلال سال ها دست نخورده باقی بماند، ولی چند ماه بیشتر دوام نیاورد.

خیز یک استقلالی برای شکستن رکورد فرهاد مجیدی

تیم فوتبال استقلال ملاثانی در هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل شهرداری همدان به تساوی بدون گل رضایت داد تا با این نتیجه، این تیم با سرمربی خود ابراهیم اشکش به رکورد 30 بازی بدون شکست در فوتبال ایران برسد.

استقلال ملاثانی در ده هفته ای که از لیگ دسته اول گذشته شکستی نداشته و 5 برد و 5 تساوی حاصل کوشش شاگردان ابراهیم اشکش بوده است و فصل قبل هم 20 هفته خاتمهی را بدون شکست به اتمام رساند تا امشب 30 بازی بدون شکست (12 برد و 18 تساوی) برای این تیم رقم بخورد و با رکورد استثنایی فرهاد مجیدی که فصل گذشته با استقلال به ثبت رساند برابری کند.

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در فصل گذشته، توانست علاوه بر رساندن آبی های مرکز به قهرمانی لیگ برتر پس از 9 سال، یک رکورد ویژه به ثبت رساند که در هر 30 بازی فصل شکستی را تجربه نکرد و قهرمانی بدون شکست را برای آبی ها به ارمغان آورد.

جالب اینجاست که رکورد استقلال و مجیدی در همان 30 بازی باقی ماند. آخرین باخت استقلال و مجیدی به هفته خاتمهی لیگ بیستم (دو فصل قبل) بر می شود که مقابل سپاهان رقم خورد و مجیدی دو بر یک به نویدکیا و شاگردانش بازی را واگذار کرد و بعد از خاتمه لیگ بیست و یکم که از استقلال جدا شد راهنمایی الاتحاد کلبای امارات را عهده دار شد و هفته اول لیگ این کشور مقابل البتائح تن به شکست داد. استقلال هم نتوانست بدون فرهاد رکوردش را افزایش دهد و اولین بازی فصل نو را با راهنمایی ساپینتو مقابل سپاهان در آزادی واگذار کرد.

حالا ابراهیم اشکش با استقلال ملاثانی به این رکورد حمله و با آن برابری نموده است و 30 بازی بدون شکست به ثبت رسانده است.

این تیم و سرمربی اش هفته آینده میزبان فجر سپاسی آماده این روز ها هستند و باید دید با ادامه این رکورد آن را هفته بعد به 31 می رسانند تا آن را به تنهایی برای خود نمایند یا استقلال ملاثانی هم مثل استقلال تهران روی عدد 30 متوقف خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 4 آبان 1401 بروزرسانی: 4 آبان 1401 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1806

به "خیز یک استقلالی برای شکستن رکورد فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیز یک استقلالی برای شکستن رکورد فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید