شاهنامه خوانی در کافه های پهنه رودکی از امروز

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، فاطمه عسگری نیا خبرنگار: مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 11 از اجرای ویژه برنامه شاهنامه خوانی به مناسبت گرامیداشت هفته تهران در کافه های پهنه رودکی اطلاع داد.

شاهنامه خوانی در کافه های پهنه رودکی از امروز

علی اسماعیل زاده با اعلام این خبر در گفت وگو با وبلاگ داستان نویسی محله گفت: ویژه برنامه شاهنامه خوانی در کافه های پهنه رودکی از عصرگاه 16 مهرماه جاری از ساعت 18 تا 19 به میزبانی کافه های نوفل لوشاتو، بامداد و مارکو اجرا می گردد.

او در ادامه با اشاره به اینکه پهنه رودکی به عنوان بزرگ ترین پروژه فرهنگی شهرداری تهران در منطقه 11 در حال اجراست گفت: خوشبختانه با اجرای فاز نخست این پروژه بزرگ فرهنگی طی سال گذشته و شروع فاز دوم آن در امسال، زمینه ایجاد 22 کافه با احیای بناهای تاریخی موجود در پهنه فراهم شده است که از این تعداد تا به حال 17 کافه فعالیت خود را اغاز نموده اند.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ادامه داد: پاتوق های فرهنگی ایجاد شده در پهنه رودکی در قالب کافه ها ایجاد شده اند و ما کوشیده ایم با توجه به حضور و استقبال مردم از این مراکز طی رایزنی با مدیران آنها از ظرفیت های فوق برای اجرای رویدادهای مهم شهری در منطقه یاری بگیریم که خوشبختانه با استقبال کافه داران همراه شد.

اسماعیل زاده ادامه داد: در تعامل خوب کافه داران با شهرداری منطقه 11 و مشارکت آنها در برگزاری نخستین رویداد شهری پایتخت با عنوان بزرگداشت هفته تهران، قرار شد این مراکز تخفیف 20 درصدی به شهروندان تهرانی و میزبان ویژه برنامه شاهنامه خوانی در کافه ها ارائه دهند.

او با بیان اینکه علاوه بر این ما به بهانه هفته تهران شاهد شروع ویژه برنامه ای با محور گردشگری منطقه 11 با همکاری کافه مارکو در پهنه رودکی خواهیم بود، شرح داد: به این منظور نرم افزاری با همکاری کافه مارکو طراحی و در تعدادی از کافه ها بارگذاری می گردد تا شاهد شروع مسابقه ای فرهنگی بین مشتریان این مراکز باشیم.

روابط عمومی شهرداری منطقه 11 در ادامه اضافه نمود: شیوه کار بدین شکل است که بعد از بارگذاری نرم افزار در کافه های منتخب، مشتریان به محض ورود به کافه می توانند برنامه را روی گوشی های هوشمند خود بارگذاری نمایند تا هم از تخفیف 20 درصدی کافه ها بهره مند شوند هم با پاسخگویی به سؤالات مطرح شده پیرامون جاذبه های گردشگری در یک رقابت جذاب شرکت نمایند.

اسماعیل زاده یادآور شد که بهره گیری از ظرفیت کافه های پهنه رودکی و معرفی جاذبه های گردشگری منطقه در راستای ترویج فرهنگ کافه نشینی، تقویت دورهمی های محبت آمیز شهروندان تهرانی و تشریح فرهنگ طهران قدیم در دستور کار شهرداری منطقه 11 قرار گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 145

به "شاهنامه خوانی در کافه های پهنه رودکی از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهنامه خوانی در کافه های پهنه رودکی از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید