ستاره خارجی لیست استقلال در مراکش ناپدید شد ، احتمال حضور در ایران افزایش یافت؟

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، برخی از رسانه های مصری مدعی شدند که عمرو وردة چند روزی را در مراکش ناپدید شده است.

ستاره خارجی لیست استقلال در مراکش ناپدید شد ، احتمال حضور در ایران افزایش یافت؟

به گزارش خبرنگاران، یکی از گزینه های جواد نکونام برای تقویت بخش هجومی استقلال، عمرو وردة بازیکن مصری بود که پس از انتها قراردادش با تیم آپولون لیماسول قبرس در نهایت و به عنوان بازیکن آزاد به راجا کازابلانکا مراکش پیوست تا یکی دیگر از بازیکنان مورد نظر کادرفنی آبی های مرکز راهی تیم دیگری شود.

در روزهای گذشته عنوان شده بود که بندی در قرارداد عمرو وردة وجود دارد مبنی بر اینکه او با پرداخت مبلغی، می تواند راجا کازابلانکا را ترک کرده و راهی تیم دیگری شود. موضوعی که با حواشی پیش آمده درخصوص این بازیکن در مراکش، شایعات را درخصوص جدایی او و احتمال حضورش در ایران افزایش داد.

آنگونه که رسانه های مصری و مراکشی نوشته اند، عمرو وردة که شنبه هفته گذشته به صورت رسمی به تیم مراکشی پیوست، طی چند روز گذشته در تمرینات راجا کازابلانکا شرکت نکرده و حتی تلفن همراه او نیز خاموش بوده است. غیبت مشکوک این بازیکن سبب شده تا مسئولین راجا به محل اقامت وی بروند که این بازیکن در این مکان نیز حضور نداشته است.

غیب شدن عمرو وردة در مراکش به سوژه جنجالی چند روز گذشته رسانه های مصری و مراکشی در شبکه های اجتماعی تبدیل شد تا اینکه دو روز قبل، رئیس باشگاه راجا کازابلانکا در مصاحبه با برخی از رسانه ها، از حضور این وینگر مصری در تمرینات تیم خبر داد.

محمد بودریقة، رئیس باشگاه راجا کازابلانکا در گفت وگو با روزنامه الوطن اسپورت گفت که عمرو وردة در تمرینات تیم حضور دارد و خبر ناپدید شدن این بازیکن، شیطنت رسانه های مصری و مراکشی بوده است.

شب گذشته باشگاه استقلال گفت پرونده جذب دو بازیکن خارجی باز شده که طبق پیگیری ها، عمرو وردة به همراه روبرتو تورس و چند مهاجم خارجی، گزینه های علی خطیر و نکونام برای تقویت تیم است و باید دید در نهایت کدام یک از این بازیکنان با آبی پوشان قرارداد امضا می کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 شهریور 1402 بروزرسانی: 1 شهریور 1402 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1931

به "ستاره خارجی لیست استقلال در مراکش ناپدید شد ، احتمال حضور در ایران افزایش یافت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره خارجی لیست استقلال در مراکش ناپدید شد ، احتمال حضور در ایران افزایش یافت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید