دریافت پول نقد در جایگاه های سوخت ممنوع نیست

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت:دریافت پول نقداز مشتریان در جایگاه های عرضه سوخت ممنوع نیست اما به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بهتر است از پول نقد استفاده نشود.

دریافت پول نقد در جایگاه های سوخت ممنوع نیست

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، فاطمه کاهی با بیان اینکه دریافت پول نقد از مشتریان در جایگاه های عرضه سوخت ممنوع نیست اما به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بهتر است از پول نقد استفاده نشود، اظهار کرد: جایگاه های عرضه سوخت در یک سال گذشته با مردم همکاری کردند.

وی با تاکید بر اینکه جایگاه های سوخت به دلیل تماس افراد مختلف با نازل و پول نقد یکی از مراکز پر خطر شناخته شده است، گفت: به همه جایگاه ها ابلاغ کرده ایم که جایگاه ها را به اقلام بهداشتی تجهیز کنند اما تأمین این اقلام به عهده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیست.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تاکید بر اینکه جایگاه های عرضه سوخت مایع باید پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت را اجرا کنند، اظهار کرد: جایگاهداران موظف هستند که جایگاه ها را ضد عفونی کنند و این موضوع در حیطه وظایف خود جایگاه هاست و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی روی این موضوع نظارت می کند.

کاهی با بیان اینکه همچنین به همه جایگاه ها ابلاغ شده است که اپراتورها باید فرآیند سوخت گیری را انجام دهند اما اگر مالک خودرو ترجیح دهد که خودش سوخت گیری کند، با حفظ و رعایت بهداشتی این موضوع ممانعتی ندارد، توضیح داد: توصیه ما این است که افراد به طور حتم نکات بهداشتی را رعایت کنند و حداقل هنگام سوختگیری دستکش یکبار مصرف به همراه داشته باشند تا از این طریق بتوان از شیوع این ویروس جلوگیری کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1122

به "دریافت پول نقد در جایگاه های سوخت ممنوع نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت پول نقد در جایگاه های سوخت ممنوع نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید