خبرنگاران زیرساخت برق منطقه سرسرباز دزفول تامین شد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، دزفول-خبرنگاران- مدیر شرکت توزیع برق دزفول گفت: زیرساخت برق برای منطقه محروم سرسرباز دزفول تامین شده و اهالی می توانند برای خرید اشتراک برق اقدام کنند.

خبرنگاران زیرساخت برق منطقه سرسرباز دزفول تامین شد

محسن پیام فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: با اصلاح و نوسازی شبکه های توزیع برق فشار متوسط و فشار ضعیف و با نصب و راه اندازی چهار دستگاه ترانسفورماتور، بیش از یکهزار و 800 خانوار از برق مطمئن، ایمن و پایدار بهره مند خواهند شد.

وی ادامه داد: طرح برقرسانی به این منطقه از مردادماه امسال با اعتبار 10 میلیارد ریال آغاز شده که شامل یکهزار و 300 متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف و نصب 130 اصله پایه بتونی است.

مدیر شرکت توزیع برق دزفول با بیان اینکه این طرح تا یک ماه آینده بهره برداری می شود، گفت: اجرای این طرح موجب جمع آوری انشعابات غیرمجاز و غیرایمن می شود.

وی اضافه کرد: انشعابات غیرمجاز و غیرایمن موجب افت ولتاژ شدید و ناپایداری در شبکه توزیع برق شده بودند.

هشتم آذرماه گزارشی با عنوان سر سرباز درد دارد در خبرگزاری خبرنگاران منتشر شد که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت و موجب تکاپوی بیشتر مسوولان برای برطرف مسائل منطقه محروم سرسرباز سیاه منصور شد.

این منطقه محروم با وجود اینکه از سال 1396 به شهرداری سیاه منصور الحاق یافته از امکانات ابتدایی نظیر آسفالت، آب آشامیدنی، گاز و برق پایدار بی بهره است که اخیرا مشکل برق این منطقه برطرف شده و پیمانکار طرح آبرسانی و گازرسانی به این منطقه نیز در حال تعیین شدن است.

بنا به گفته شهردار سیاه منصور قرار است بعد از ایجاد زیرساخت های آب، برق و گاز، خیابان های این منطقه نیز آسفالت شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 997

به "خبرنگاران زیرساخت برق منطقه سرسرباز دزفول تامین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زیرساخت برق منطقه سرسرباز دزفول تامین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید