حضور ترودو در مجلس کانادا برای دفاع از خود

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، نخست وزیر کانادا قرار است روز پنجشنبه در کمیته پارلمانی این کشور حاضر گردد و بابت تصمیم دولت در سپردن یک قرارداد اقتصادی به خیریه وی (WE) و با وجود ارتباط نزدیک این خیریه با خانواده اش جوابگو باشد.

حضور ترودو در مجلس کانادا برای دفاع از خود

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا قرار است در ساعت 15 به وقت محلی در برابر کمیته تفحص امور اقتصادی مجلس این کشور حاضر گردد و به سوالات درباره این قرارداد پاسخ دهد؛ رئیس دفتر کارمندان ترودو نیز در ساعت 16:15 به وقت محلی در این کمیته حضور می یابد.

این رسوایی اقتصادی پس از یکسری تحقیقات مطرح شد که در آنها تعیین شده بیل مورنو، وزیر دارایی کانادا روابط نزدیکی با این خیریه دارد و دولت برای برگزاری مراسمی به این خیریه قراردادی 670 میلیون دلاری اعطا نموده است.

این رسوایی باعث شد تا بسیاری از مردم کانادا خواهان استعفای نخست وزیر و وزیر دارایی شوند اما این دو تا به امروز از استعفا اجتناب نموده اند.

هم نخست وزیر و هم وزیر دارایی کانادا بابت این رسوایی عذرخواهی نموده اند اما تاکید دارند که این تصمیم برای سپردن این قرارداد از سوی خدمات عمومی به آنها پیشنهاد شده بود.

ترودو و مورنو حالا از سوی کمیسیونر اخلاق دولت هدف تحقیقات تضاد منافع قرار دارند. این سومین رسوایی برای هر دوی آنها در طول پنج سال فعالیت در سمت نخست وزیر و وزیر دارایی کانادا به شمار می رود.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 712

به "حضور ترودو در مجلس کانادا برای دفاع از خود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور ترودو در مجلس کانادا برای دفاع از خود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید