جلسه دبیرکل فدراسیون با مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار گردید

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، جلسه مشترک مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون با علی رغبتی و مهدی رسول پناه عضو هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس در محل فدراسیون برگزار گردید.

جلسه دبیرکل فدراسیون با مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار گردید

در این نشست، دبیرکل فدراسیون فوتبال بر تداوم حمایت ها از کلیه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا تاکید نمود.

همچنین فعالیت های فدراسیون در خصوص پرونده محرومیت عیسی آل کثیر با همکاری بخش امور بین الملل باشگاه پرسپولیس مورد گفتگو نهاده شد.

فدراسیون فوتبال در مهلت مقرر درخواست توضیح تفصیلی رای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته است و به محض وصول این توضیح تفصیلی، درخواست استیناف باشگاه در خصوص رای صادر شده، ارائه خواهد شد.

در همین حال درباره شکایت باشگاه النصر عربستان بعد از بازی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان ارائه مدارک مربوط به جذب بازیکنان جدید تیم در بازه زمانی قانونی جابجایی شده است.

لایحه دفاعیه باشگاه پرسپولیس توسط بخش حقوقی و بین الملل باشگاه و با همکاری امور حقوقی و بین المللی و همچنین وکلای باشگاه و با همراهی بخش های ذیربط در فدراسیون و سازمان لیگ تنظیم خواهد شد و در موعد مقرر به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال می شود.

فدراسیون فوتبال در تداوم حمایت های قبلی خود از نمایندگان ایراان در لیگ قهرمانان آسیا در هر دو مورد پیگیر دفاع از حقوق باشگاه های ایرانی است و نهایت کوشش خود را در این زمینه انجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 893

به "جلسه دبیرکل فدراسیون با مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه دبیرکل فدراسیون با مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید