اسکوچیچ: مقابل امارات با حداکثر توان بازی می کنیم تا نتیجه بگیریم

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امارات تیم خوب و باکیفیتی است و با حداکثر توان خود در بازی فردا ظاهر می شویم تا نتیجه بگیریم.

اسکوچیچ: مقابل امارات با حداکثر توان بازی می کنیم تا نتیجه بگیریم

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل امارات در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر گفت: چقدر خرسندم که به اینجا برگشتم، چون من آخرین روزهای فوتبالم را به اسم بازیکن، در امارات گذراندم و به دوستانم از همین جا سلام می کنم.

وی ادامه داد: پیش از بازی اول اصولاً مسائل زیادی وجود دارد و بازیکنانی که لژیونر هستند، با تفاوت زمانی به ما ملحق می شوند و زمان محدودی برای آماده سازی با تیم دارند. آنها پس از بازی هایی که انجام می دهند، مستقیم پرواز می نمایند تا به اردو ملحق شوند و مشکل دیگر هم این است که بازیکنان ایرانی هنوز لیگ شان شروع نشده است و به آمادگی صددرصد نرسیده اند، البته هیچ کدام از اینها بهانه نیست و همه کارهای لازم را انجام دادیم و برای بازی فردا آماده هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه امارات تیم خوبی است، اضافه نمود: امارات سازماندهی خوبی دارد. این تیم از مربی خوبی بهره می برد و امیدوارم نتیجه لازم را در بازی فردا بگیریم و جدا از آن بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

اسکوچیچ در پاسخ به این سؤال که تیم ایران دو بازی را برده و با 6 امتیاز در صدر جدول است، اما امارات هیچ بردی نداشته و با این شرایط بازی را چطور می بینید؟ گفت: من نظر متفاوتی دارم. به 6 امتیازی که قبلاً گرفته ایم کاری ندارم و تمرکزمان روی بازی فرداست، به نتیجه ای هم که امارات در گذشته گرفته است کاری نداریم، این تیم، تیم خوب و باکیفیتی است و ما با حداکثر توان خود در بازی فردا ظاهر می شویم تا نتیجه بگیریم.

وی بعلاوه در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت در کنفرانس خبری، سرمربی امارات اعلام نموده است چند بازیکن را در اختیار ندارد و لژیونرهای تیم ایران دیر به این تیم ملحق شدند، با شوخی پاسخ داد: اگر این اطلاعات را دارید خرسند می شوم که اسامی آنها را به من بگویید.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان سپس گفت: همواره شرایطی پیش می آید که بازیکنانی غایب باشند و یک تیم با صددرصد آمادگی خود در زمین مسابقه حاضر نگردد و یا بازیکنی غایب باشد؛ اما هر تیمی که در زمین حاضر می گردد، مسلماً در آن شرایط برترین تیمی بوده که مربی در اختیار داشته است. بازیکنان لژیونر دیر به تیم ملحق شدند، اما افتخار می کنم که بازیکنان بسیار تأثیرگذاری در سطح اول اروپا دارم که می توانند به تیم ملی فوتبال ایران یاری نمایند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آبان 1400 بروزرسانی: 1 آبان 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1474

به "اسکوچیچ: مقابل امارات با حداکثر توان بازی می کنیم تا نتیجه بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: مقابل امارات با حداکثر توان بازی می کنیم تا نتیجه بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید