احمد مددی، مدیرعامل جدید استقلال

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، خبرگزاری خبرنگاران- عصر امروز اعضای هیات مدیره استقلال، چند ساعت مداوم را صرف جلسه ای مهم کردند تا حکم رسمی احمد مددی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه امضا شود.

احمد مددی، مدیرعامل جدید استقلال

به گزارش خبرنگاران، هیات مدیره باشگاه استقلال از زمستان سال گذشته و از روزی که استراماچونی به ناگاه نیمکت این تیم را ترک کرد و رفت، دچار آشفتگی و تنش های بسیاری شد که نتیجه آن قهر یا برکناری تنی چند از سرپرستان یا مدیران عامل یا اعضای هیات مدیره بود. باشگاه در این مدت با دردسر های بسیاری روبرو شد و از دیگر سو در کادر فنی و حتی بازیکنان نیز تنش هایی به وجود آمد که باعث شد آرامش برای چندین ماه از اطراف و اکناف باشگاه فرار کند.

در چند هفته اخیر، اما احمد مددی به عنوان سرپرست باشگاه وارد معرکه شد و با ایجاد تغییر و تحولاتی خصوصا در کادر فنی و البته پرداخت برخی از دیون و بدهی های باشگاه توانست تا حد زیادی فضا را آرام کند. حالا و در شرایطی که عصر امروز اعضای هیات مدیره استقلال، چند ساعت مداوم را صرف جلسه ای مهم کردند، حکم رسمی احمد مددی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه امضا شده است.

گرچه امضای حکم مدیرعاملی باشگاه استقلال امروز اتفاق افتاده، اما ظاهرا تلاش اعضای هیات مدیره برای انتخاب نفر جدید برای این سمت، از حداقل یک ماه قبل آغاز شده است. بررسی های دیدار نشان می دهد که اعضای هیات مدیره در هفته های گذشته فهرستی پنج نفره را برای انتخاب مدیرعامل جدید آماده کرده بودند که شامل سعید دقیقی بازیکن سابق استقلال و صبا، رضا الماسی مدیرعامل سابق ملوان، علی نظری جویباری عضو سابق هیات مدیره باشگاه، پندار توفیقی روابط عمومی سابق باشگاه و سید مالک حسینی رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران بوده است.

از این جمع البته هیچ یک در نهایت به عنوان گزینه قطعی انتخاب نمی شوند. پلن مالی سعید دقیقی که عضو شورای شهر قزوین است از سوی بقیه اعضای هیات مدیره تایید نمی شود، رضا الماسی اعتماد وزارت را جلب نمی کند، علی نظری جویباری به دلیل نسبت فامیلی با سرمربی کنونی استقلال شانسش را از دست می دهد و پندار توفیقی و مالک حسینی هم با موافقت وزارت روبرو نمی شوند.

به این ترتیب احمد مددی که سرپرستی باشگاه را به عهده داشته به عنوان گزینه از سوی وزارت ورزش معرفی شده و اعضای هیات مدیره برای امضای حکم او به دفتر وزیر فراخوانده می شوند. اما حدود دو هفته قبل که این ماجرا رخ می دهد برخی از اعضای هیات مدیره به وزارتخانه اعلام می کنند که قصد استعفا دارند و حتی هادی زبده عضو هیات مدیره، نامه استعفا را هم می نویسد. با این وصف به اعضای هیات مدیره توصیه می شود که در برهه حساس فعلی دنبال استعفا نباشند و حتی استعفای زبده هم پذیرفته نمی شود.

اعضای هیات مدیره استقلال که در چارت سازمانی باشگاه تغییراتی ایجاد کرده اند و کمیسیون هایی را برای اداره امور باشگاه راه انداخته اند، با چند شرط به مدیرعاملی مددی رای مثبت می دهند و امروز هم حکم احمد مددی از سوی اعضای هیات مدیره امضا شده است. گفته شده که اعضای هیات مدیره از وزیر قول گرفته اند که نظارت قوی تری بر مدیرعامل داشته باشند و یکی از خواسته های مهم هیات مدیره نیز این بوده که مددی بدون هماهنگی در رسانه های گروهی ظاهر نشود.

البته در مورد قرارداد شرکت های وب به عنوان اسپانسر اصلی باشگاه نیز ماجرا هایی بین هیات مدیره و مددی وجود دارد که باید حل و فصل شود. استقلال در مورد شرکت فولاد متین که در دوره احمد سعادتمند به عنوان اسپانسر با آبی ها قرارداد بست دچار خسارت ها و حتی مسائل مبهم مالی شده و ظاهرا اعضای هیات مدیره ردپایی از تخلف را در این فقره پیدا کرده اند و طبیعتا نمی خواهند در مورد اسپانسر جدید موارد مشابهی رخ دهد. در عین حال به نظر می آید اسپانسرینگ های وب برای استقلال هم متناسب تر و هم سودآورتر از فولاد متین باشد، موردی که دستکم در حوزه درآمدزایی از طریق تلویزیون تعاملی استقلال به اثبات رسیده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1030

به "احمد مددی، مدیرعامل جدید استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمد مددی، مدیرعامل جدید استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید