آیا کرونا از اروپا وارد نیویورک شده است؟

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، ایسنا نوشت: یک گروه تحقیقات ژنتیکی در آمریکا اعلام نمود که شیوع ویروس کرونا در شهر نیویورک از ماه فوریه گذشته شروع و احتمالا از اروپا وارد این شهر شده است.

آیا کرونا از اروپا وارد نیویورک شده است؟

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، محققان اعلام کردند که یافتن زنجیره انتقال این ویروس برای پاسخگویی مقامات دولتی در جریان اپیدمی های آینده بسیار مهم است.

آدریانا هگای متخصص ژنتیک دانشگاه نیویورک و مسؤول این تحقیقات اظهار کرد: در این مقطع بیشتر مبتلایان به نظر می رسد که از اروپا آمده باشند که این نشان می دهد بدون شک به دلیل این بوده که پروازها از چین متوقف شده بودند.

محققان با آنالیز 75 نمونه از بیماران سه بیمارستان در نیویورک به این نتیجه رسیدند.

اولین فرد مبتلا به ویروس کرونا که مورد آزمایش قرار گرفته بود به خارج از کشور سفری نداشته و به صورت محلی این بیماری را گرفته است.

آدریانا هگای اعلام کرد که در تحقیقات با آنالیز تغییرات خاص در ویروس بدن این بیمار متوجه شدیم که به احتمال خیلی زیاد این ویروس از انگلیس آمده است.

در این راستا براساس یک نظرسنجی جدید، بیش از 50 درصد آمریکایی ها معتقدند، دولت فدرال در منع شیوع کرونا در آمریکا عملکرد ضعیفی داشته است.

این نظرسنجی که از سوی شبکه سی ان ان اجرا شده رشد هشت درصدی در مقایسه با نظرسنجی هفته گذشته را نشان می دهد.

طبق این نظرسنجی، 80 درصد معتقدند، بدترین شیوع ویروس هنوز رخ نداده است و 55 درصد می گویند، دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا می تواند کوشش بیشتری برای مواجهه با اپیدمی کرونا صورت دهد.

براساس این نظرسنجی، 37 درصد همچنان گفته اند که نگران ویروس کرونا هستند.

این نظرسنجی شاهد تغییر اندکی در ارزیابی کلی نحوه تعامل ترامپ با شیوع کرونا بوده است به طوریکه 52 درصد گفتند با نحوه تعامل ترامپ موافق نیستند در حالیکه اوایل ماه جاری 41 درصد چنین نظری داشتند.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 581

به "آیا کرونا از اروپا وارد نیویورک شده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا کرونا از اروپا وارد نیویورک شده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید