پاتر: جهانبخش شایسته حضور در ترکیب اصلی برایتون است، او باید درباره جدایی تصمیم بگیرد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، سرمربی تیم برایتون انگلیس پیغام روشنی به علیرضا جهانبخش درباره پیشنهاد آژاکس آمستردام ارسال کرد.

پاتر: جهانبخش شایسته حضور در ترکیب اصلی برایتون است، او باید درباره جدایی تصمیم بگیرد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی و به نقل از Wscountytimes انگلیس، گراهام پاتر پیغام روشنی را به علیرضا جهانبخش پس از دریافت پیشنهاد از آژاکس آمستردام برای امضای قرارداد در تابستان امسال میلادی داده است.

آژاکس آمستردام علیرضا جهانبخش را به عنوان جایگزین حکیم زیاش در نظر گرفته است که می خواهد به چلسی بپیوندد. مارک اورمارس مدیر ورزشی باشگاه آژاکس نیز تماس مستقیمی با علیرضا جهانبخش برای بازگشت او به اردویژه هلند گرفته است. هرچند هنوز روشن نیست آژاکس برای خرید بازیکن ایرانی برایتون انگلیس چقدر پول خواهد پرداخت.

گراهام پاتر سرمربی تیم برایتون گفت: هر بازیکنی که در فهرست تیم نباشد ناامید می گردد. گاهی شما درباره ترکیب 11 نفره تیم تصمیم می گیرید و سپس به تعادل روی نیمکت نگاه می کنید. گاهی بازیکن فرصت قرار دریافت در فهرست 20 نفره تیمش را از دست می دهد، اما در واقع او حتی به ترکیب 11 نفره هم بسیار نزدیک است.

وی در ادامه اضافه کرد: او (علیرضا جهانبخش) از دسته همین بازیکنانی است که به آن اشاره کردم. شاید سرمربی تصمیم دیگری بر خلاف انتخاب فهرست 11 نفره اولیه بگیرد و سپس تعداد بازیکنان هجومی در زمین را تغییر دهد. شاید او به خاطر این آرایش ترکیبی تنها کمی بدشانس بوده است. جهانبخش از نظر کار تمرینی، حرفه ای بودن، حمایت از تیم و رفتارهایش یک بازیکن استثنایی است. سخت است که بخواهید درباره کنار گذاشتن بازیکنانی مثل علیرضا جهانبخش تصمیمی بگیرید.

سرمربی تیم برایتون با اذعان که اینکه جهانبخش در این تیم کمی بدشانس بوده است، خاطر نشان کرد: علیرضا جهانبخش به خاطر کارش شایسته بازی در ترکیب 11 نفره برایتون است. البته این فقط خشنودی سرمربی است. او در نهایت باید برای جدایی تصمیم نهایی را بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 732

به "پاتر: جهانبخش شایسته حضور در ترکیب اصلی برایتون است، او باید درباره جدایی تصمیم بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاتر: جهانبخش شایسته حضور در ترکیب اصلی برایتون است، او باید درباره جدایی تصمیم بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید