فرهادی زاد: انگیزه مناسبی در حوزه فوتبال بانوان ایجاد شده است

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان گفت که انگیزه مناسبی در حوزه فوتبال بانوان به وجود آمده است.

فرهادی زاد: انگیزه مناسبی در حوزه فوتبال بانوان ایجاد شده است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهین فرهادی زاد در حاشیه دیدار محبت آمیز تیم ملی فوتبال زنان با تیم زیر 20 سال دختران، در گفت وگو با خبرنگاران در مورد پیشرفت های ایجاد شده در فوتبال و فوتسال زنان، در مدت کوتاه پس از آغاز دوباره فعالیت این حوزه و همچنین پرداخت پاداش های فوتسالیست ها گفت: به دنبال تغییراتی که در فدراسیون فوتبال انجام شد و البته فعالیت هایی که پیش از این توسط مدیریت قبل اجرا شده بود، برای رشد فوتبال بانوان و مشخص حوزه های کاری برنامه ای ترسیم شد.

وی افزود: شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال، فضای کاری خود را در بخش های مختلف مشخص کرد. بدین ترتیب برنامه کار زنان فوتبالیست کشورمان روشن و تکلیف آنها معین شده است. بنابراین با معین شدن برنامه کاری همه ارکان چه در بخش ورزشی و چه در حوزه مدیریتی، انگیزه کاری مناسبی برای فعالیت فراهم شده است. نایب رئیس زنان فدراسیون هم پیگیر مسائل بوده و با مساعدت همکارانش، شرایط رشد فوتبال و فوتسال بانوان را فراهم می کند.

معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد: برای کمک به آنها در دسترس هستیم و اگر گره ای به دست ما باز شود، دریغ نخواهیم کرد. خوشبختانه جلسات منظمی توسط موسوی برگزار و این باعث می شود که عوامل تحت پوشش وی در ورزش فوتبال، با نظم کاری ایجاد شده معیناً در جهت رشد فوتبال بانوان گام بردارند. از شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال هم تشکر می کنم که پیگیر شرایط فوتبال بانوان است و ما باید تلاش خودمان را بکنیم تا انگیزه کاری برای رشد دختران فراهم شود.

فرهادی زاد در مورد دورنمای فوتبال و فوتسال، با توجه به عدم فعالیت این حوزه در سه سال گذشته و اینکه در آینده می توان انتظار موفقیت فوتبال و فوتسال زنان را داشت یا خیر، شرح داد: خوشبختانه در فوتبال و فوتسال تجربیات خوبی در فدراسیون وجود دارد؛ با توجه به پتانسیلی که در بخش زنان و دانشی که در حوزه مردان وجود دارد، می توانیم از این دو حوزه و تجربیات آنان به نحو احسن استفاده کنیم و این تجربیات می تواند به رشد فوتبال و فوتسال دختران کمک کند. امیدواریم که در جهت رشد و پیشرفت ورزش زنان، به ویژه فوتبال و فوتسال به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1327

به "فرهادی زاد: انگیزه مناسبی در حوزه فوتبال بانوان ایجاد شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهادی زاد: انگیزه مناسبی در حوزه فوتبال بانوان ایجاد شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید