سهم 5 درصدی بیضا و سپیدان از اعتبارات عمرانی فارس

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، خبرنگاران/فارس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با بیان اینکه سهم اعتبارات عمرانی بیضا و سپیدان از میانگین شهرستان های استان بیشتر است، از تخصیص 5 درصد اعتبارات عمرانی فارس به این دو شهرستان اطلاع داد.

سهم 5 درصدی بیضا و سپیدان از اعتبارات عمرانی فارس

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

محمود رضایی گفت: سال جاری سهم شهرستان های سپیدان و بیضا از مجموع منابع دریافتی استان، از محل تملک دارایی های سرمایه ای، معادل 5 درصد و میانگین سهم شهرستان های استان از این منابع 2.8 درصد بوده است.

به گزارش خبرنگاران به نقل از استانداری فارس، رضایی گفت: علاوه بر این سال جاری از مجموع اعتبارات استانی، رقمی معادل 51 هزار و 500 میلیون ریال از محل درآمدهای مرتبط با مالیات بر ارزش افزوده برای شهرستان سپیدان و مبلغی معادل 12 هزار میلیون ریال از همین محل برای تامین اعتبارات عمرانی شهرستان بیضا تخصیص داده شده است.

معاون عمرانی استانداری فارس به موضوع جدید التاسیس بودن شهرستان بیضا اشاره و افزود: در حال حاضر تکمیل زیرساخت های این شهرستان با مشکلاتی روبروست، موضوع تامین اعتبار برای احداث ساختمان فرمانداری و سایر ادارات شهرستان، در شورای برنامه ریزی استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان مطرح و اقدامات خوبی متناسب با اعتبارات استان در این زمینه اجرا شده است.

رضایی همچنین به اقدامات زیر ساختی اجرا شده طی 5 سال گذشته در شهرستان های سپیدان و بیضا اشاره و بیان کرد : آنالیز شرایط زیر ساخت های این دو شهرستان در سال های مذکور، از اهتمام جدی استان در تامین اعتبار برای توسعه زیر ساخت های حیاتی در حوزه های آب، برق، گاز و مخابرات آنها گواهی می دهد.

او از بهره مندی 100 درصد خانوارهای شهری این شهرستان ها از نعمت گاز اطلاع داد و گفت: 99.6 درصد از خانوارهای روستایی بیضا و 79 درصد خانوارهای روستایی سپیدان از این نعمت برخوردارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس همچنین به اقدامات اجرا شده در حوزه برق رسانی این شهرستان ها اشاره و افزود: طی 5 سال کذشته 14.3 کیلومتر شبکه برق با اعتباری معادل 27 هزار میلیون ریال در شهرستان سپیدان و در همین مدت در شهرستان بیضا نیز 6 کیلومتر برق رسانی با هزینه ای معادل 11 هزار و 788 میلیون ریال اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1100

به "سهم 5 درصدی بیضا و سپیدان از اعتبارات عمرانی فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهم 5 درصدی بیضا و سپیدان از اعتبارات عمرانی فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید